Zcooly Cup 2016
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P10 (06)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
13 aug 08.00 |
Landvetter IS |
- |
IFK Göteborg |
1 - 3 |
13 aug 08.00 |
Stenkullen GoIK |
- |
Skoftebyns IF |
3 - 2 |
13 aug 09.00 |
Skoftebyns IF |
- |
Landvetter IS |
1 - 2 |
13 aug 09.00 |
IFK Göteborg |
- |
Lindome GIF |
0 - 5 |
13 aug 10.00 |
Lindome GIF |
- |
Stenkullen GoIK |
2 - 1 |
13 aug 10.30 |
IFK Göteborg |
- |
Skoftebyns IF |
2 - 2 |
13 aug 11.30 |
Lindome GIF |
- |
Landvetter IS |
2 - 0 |
13 aug 11.30 |
Stenkullen GoIK |
- |
IFK Göteborg |
2 - 3 |
13 aug 13.10 |
Skoftebyns IF |
- |
Lindome GIF |
2 - 4 |
13 aug 13.10 |
Landvetter IS |
- |
Stenkullen GoIK |
6 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Lindome GIF |
4 |
4 |
0 | 0 |
13-3 |
10 |
12 |
2. |
IFK Göteborg |
4 |
2 |
1 | 1 |
8-10 |
-2 |
7 |
3. |
Landvetter IS |
4 |
2 |
0 | 2 |
9-6 |
3 |
6 |
4. |
Stenkullen GoIK |
4 |
1 |
0 | 3 |
6-13 |
-7 |
3 |
5. |
Skoftebyns IF |
4 |
0 |
1 | 3 |
7-11 |
-4 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
13 aug 08.00 |
Landvetter IS |
- |
Ahlafors IF |
3 - 0 |
13 aug 08.30 |
Edet FK |
- |
Lekstorps IF |
1 - 2 |
13 aug 09.00 |
Ahlafors IF |
- |
Skepplanda BTK |
3 - 2 |
13 aug 09.30 |
Lekstorps IF |
- |
Landvetter IS |
4 - 1 |
13 aug 10.30 |
Skepplanda BTK |
- |
Edet FK |
5 - 2 |
13 aug 10.30 |
Ahlafors IF |
- |
Lekstorps IF |
5 - 4 |
13 aug 12.10 |
Skepplanda BTK |
- |
Landvetter IS |
1 - 2 |
13 aug 12.10 |
Edet FK |
- |
Ahlafors IF |
2 - 0 |
13 aug 13.10 |
Lekstorps IF |
- |
Skepplanda BTK |
5 - 3 |
13 aug 13.40 |
Landvetter IS |
- |
Edet FK |
5 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Landvetter IS |
4 |
3 |
0 | 1 |
11-5 |
6 |
9 |
2. |
Lekstorps IF |
4 |
3 |
0 | 1 |
15-10 |
5 |
9 |
3. |
Ahlafors IF |
4 |
2 |
0 | 2 |
8-11 |
-3 |
6 |
4. |
Skepplanda BTK |
4 |
1 |
0 | 3 |
11-12 |
-1 |
3 |
5. |
Edet FK |
4 |
1 |
0 | 3 |
5-12 |
-7 |
3 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
13 aug 08.30 |
Landvetter IS |
- |
Hermansby IF |
1 - 1 |
13 aug 08.30 |
SG97 |
- |
Lekstorps IF |
2 - 0 |
13 aug 09.30 |
Örgryte IS |
- |
SG97 |
4 - 0 |
13 aug 09.30 |
Lekstorps IF |
- |
Landvetter IS |
3 - 3 |
13 aug 11.00 |
Hermansby IF |
- |
Örgryte IS |
1 - 6 |
13 aug 11.00 |
Landvetter IS |
- |
SG97 |
2 - 1 |
13 aug 12.10 |
Hermansby IF |
- |
Lekstorps IF |
4 - 0 |
13 aug 12.40 |
Örgryte IS |
- |
Landvetter IS |
6 - 0 |
13 aug 13.40 |
SG97 |
- |
Hermansby IF |
1 - 1 |
13 aug 13.40 |
Lekstorps IF |
- |
Örgryte IS |
1 - 9 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Örgryte IS |
4 |
4 |
0 | 0 |
25-2 |
23 |
12 |
2. |
Hermansby IF |
4 |
1 |
2 | 1 |
7-8 |
-1 |
5 |
3. |
Landvetter IS |
4 |
1 |
2 | 1 |
6-11 |
-5 |
5 |
4. |
SG97 |
4 |
1 |
1 | 2 |
4-7 |
-3 |
4 |
5. |
Lekstorps IF |
4 |
0 |
1 | 3 |
4-18 |
-14 |
1 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
13 aug 10.00 |
Örgryte IS |
- |
Stenkullen GoIK |
9 - 1 |
13 aug 10.00 |
Lindome GIF |
- |
Skoftebyns IF |
1 - 1 |
13 aug 11.00 |
Lindome GIF |
- |
Stenkullen GoIK |
2 - 1 |
13 aug 11.30 |
Skoftebyns IF |
- |
Örgryte IS |
1 - 8 |
13 aug 12.40 |
Örgryte IS |
- |
Lindome GIF |
2 - 2 |
13 aug 12.40 |
Stenkullen GoIK |
- |
Skoftebyns IF |
1 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Örgryte IS |
3 |
2 |
1 | 0 |
19-4 |
15 |
7 |
2. |
Lindome GIF |
3 |
1 |
2 | 0 |
5-4 |
1 |
5 |
3. |
Skoftebyns IF |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-10 |
-3 |
4 |
4. |
Stenkullen GoIK |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-16 |
-13 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 14.10 |
Lindome GIF |
- |
Lindome GIF |
2 - 1 |
13 aug 14.10 |
Örgryte IS |
- |
IFK Göteborg |
2 - 0 |
13 aug 14.40 |
Landvetter IS |
- |
Hermansby IF |
1 - 4 |
13 aug 14.40 |
Örgryte IS |
- |
Lekstorps IF |
6 - 0 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
13 aug 15.20 |
Lindome GIF |
- |
Örgryte IS |
1 - 2 |
13 aug 15.50 |
Hermansby IF |
- |
Örgryte IS |
3 - 2 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
13 aug 16.45 |
Lindome GIF |
- |
Örgryte IS |
1 - 0 |
Final
Datum |
|
Res |
13 aug 16.45 |
Örgryte IS |
- |
Hermansby IF |
4 - 0 |