Zcooly Cup 2016
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P11 (05)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
14 aug 08.30 |
Annebergs if |
- |
LNIK |
5 - 0 |
14 aug 08.30 |
Qviding FIF |
- |
Nödinge SK |
2 - 5 |
14 aug 09.30 |
Qviding FIF |
- |
Edet FK |
2 - 2 |
14 aug 09.30 |
Nödinge SK |
- |
Annebergs if |
2 - 2 |
14 aug 10.30 |
Edet FK |
- |
LNIK |
3 - 0 |
14 aug 10.30 |
Annebergs if |
- |
Qviding FIF |
2 - 1 |
14 aug 11.30 |
LNIK |
- |
Nödinge SK |
1 - 5 |
14 aug 11.30 |
Edet FK |
- |
Annebergs if |
3 - 2 |
14 aug 12.40 |
LNIK |
- |
Qviding FIF |
0 - 0 |
14 aug 12.40 |
Nödinge SK |
- |
Edet FK |
0 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Edet FK |
4 |
3 |
1 | 0 |
10-4 |
6 |
10 |
2. |
Nödinge SK |
4 |
2 |
1 | 1 |
12-7 |
5 |
7 |
3. |
Annebergs if |
4 |
2 |
1 | 1 |
11-6 |
5 |
7 |
4. |
Qviding FIF |
4 |
0 |
2 | 2 |
5-9 |
-4 |
2 |
5. |
LNIK |
4 |
0 |
1 | 3 |
1-13 |
-12 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
14 aug 08.30 |
Qviding FIF |
- |
Stenungsunds IF |
2 - 1 |
14 aug 09.30 |
Stenungsunds IF |
- |
Bergums IF |
1 - 4 |
14 aug 10.00 |
Ahlafors IF |
- |
Qviding FIF |
0 - 2 |
14 aug 11.00 |
Bergums IF |
- |
Qviding FIF |
5 - 0 |
14 aug 11.00 |
Stenungsunds IF |
- |
Ahlafors IF |
5 - 1 |
14 aug 12.10 |
Bergums IF |
- |
Ahlafors IF |
5 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Bergums IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-2 |
12 |
9 |
2. |
Qviding FIF |
3 |
2 |
0 | 1 |
4-6 |
-2 |
6 |
3. |
Stenungsunds IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
7-7 |
0 |
3 |
4. |
Ahlafors IF |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-12 |
-10 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
14 aug 10.00 |
Stenungsunds IF |
- |
Skepplanda |
3 - 1 |
14 aug 10.00 |
Nol IK |
- |
Nödinge SK |
0 - 1 |
14 aug 11.00 |
Skepplanda |
- |
Nödinge SK |
2 - 2 |
14 aug 11.30 |
Stenungsunds IF |
- |
Nol IK |
4 - 2 |
14 aug 12.10 |
Nödinge SK |
- |
Stenungsunds IF |
0 - 1 |
14 aug 12.40 |
Skepplanda |
- |
Nol IK |
6 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Stenungsunds IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
8-3 |
5 |
9 |
2. |
Skepplanda |
3 |
1 |
1 | 1 |
9-5 |
4 |
4 |
3. |
Nödinge SK |
3 |
1 |
1 | 1 |
3-3 |
0 |
4 |
4. |
Nol IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-11 |
-9 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
14 aug 13.30 |
Edet FK |
- |
Nödinge SK |
1 - 0 |
14 aug 13.30 |
Qviding FIF |
- |
Skepplanda |
3 - 1 |
14 aug 14.00 |
Stenungsunds IF |
- |
Annebergs if |
2 - 3 |
14 aug 14.00 |
Bergums IF |
- |
Nödinge SK |
7 - 2 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
14 aug 15.00 |
Edet FK |
- |
Qviding FIF |
11 - 10* |
14 aug 15.00 |
Annebergs if |
- |
Bergums IF |
4 - 5* |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
14 aug 16.10 |
Qviding FIF |
- |
Annebergs if |
2 - 5 |
Final
Datum |
|
Res |
14 aug 16.10 |
Edet FK |
- |
Bergums IF |
2 - 4* |