Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Järna SK | |
Flickor Röd Svår | Sköndals IK | Huddinge IBS |
Knattecup Grön | ||
Pojkar Blå Svårsvår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IS Saga P07 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Trosa Edanö P0506 | Bele Barkarby P05 |
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS Orange |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 sep 18.45 | Huddinge IBS | - | Bele Barkarby IF | 0 - 0 |
6 sep 19.30 | Nykvarns IF | - | Värmdö IF | 4 - 1 |
7 sep 09.30 | Huddinge IBS | - | Nykvarns IF | 2 - 2 |
7 sep 10.15 | Bele Barkarby IF | - | Värmdö IF | 3 - 0 |
7 sep 12.30 | Värmdö IF | - | Huddinge IBS | 1 - 2 |
7 sep 13.15 | Bele Barkarby IF | - | Nykvarns IF | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykvarns IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 7-4 | 3 | 5 |
2. | Bele Barkarby IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | 3 | 5 |
3. | Huddinge IBS | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-3 | 1 | 5 |
4. | Värmdö IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-9 | -7 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 sep 18.45 | Huddinge IK | - | Sköndals IK | 2 - 2 |
6 sep 19.30 | Trosa Edanö F0304 | - | Tumba Innebandy FRöd Röd | 3 - 1 |
7 sep 11.00 | Huddinge IK | - | Trosa Edanö F0304 | 0 - 1 |
7 sep 11.45 | Sköndals IK | - | Tumba Innebandy FRöd Röd | 6 - 1 |
7 sep 15.30 | Tumba Innebandy FRöd Röd | - | Huddinge IK | 0 - 3 |
7 sep 16.15 | Sköndals IK | - | Trosa Edanö F0304 | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trosa Edanö F0304 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-3 | 3 | 7 |
2. | Sköndals IK | 3 | 1 | 2 | 0 | 10-5 | 5 | 5 |
3. | Huddinge IK | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-3 | 2 | 4 |
4. | Tumba Innebandy FRöd Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-12 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 11.00 | Nykvarns IF | - | Sköndals IK | 1 - 6 |
8 sep 11.00 | Trosa Edanö F0304 | - | Bele Barkarby IF | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 16.00 | Sköndals IK | - | Bele Barkarby IF | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 09.30 | Huddinge IBS | - | Tumba Innebandy FRöd Röd | 3 - 0 |
8 sep 09.30 | Huddinge IK | - | Värmdö IF | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 15.00 | Huddinge IBS | - | Värmdö IF | 2 - 1 |