Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Svår | ||
Flickor Röd Lätt | Järna SK | |
Flickor Röd Svår | Sköndals IK | Huddinge IBS |
Knattecup Grön | ||
Pojkar Blå Svårsvår | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | IS Saga P07 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Trosa Edanö P0506 | Bele Barkarby P05 |
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS Orange |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 sep 17.30 | Huddinge IBS P05 | - | Djurgården | 5 - 0 |
6 sep 18.15 | Vallentuna IBK P05/F04 | - | FBI Tullinge | 3 - 4 |
6 sep 20.30 | Djurgården | - | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | 6 - 3 |
6 sep 21.15 | FBI Tullinge | - | Huddinge IBS P05 | 1 - 5 |
7 sep 09.30 | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | - | Vallentuna IBK P05/F04 | 1 - 2 |
7 sep 10.15 | Djurgården | - | FBI Tullinge | 2 - 2 |
7 sep 12.30 | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | - | Huddinge IBS P05 | 0 - 9 |
7 sep 13.15 | Vallentuna IBK P05/F04 | - | Djurgården | 0 - 3 |
7 sep 15.30 | FBI Tullinge | - | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | 4 - 2 |
7 sep 16.15 | Huddinge IBS P05 | - | Vallentuna IBK P05/F04 | 6 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS P05 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25-2 | 23 | 12 |
2. | Djurgården | 4 | 2 | 1 | 1 | 11-10 | 1 | 7 |
3. | FBI Tullinge | 4 | 2 | 1 | 1 | 11-12 | -1 | 7 |
4. | Vallentuna IBK P05/F04 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6-14 | -8 | 3 |
5. | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6-21 | -15 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
6 sep 19.00 | Huddinge IBS P06 | - | AIK | 2 - 4 |
6 sep 19.45 | Trosa Edanö P0506 | - | Bele Barkarby P05 | 6 - 2 |
7 sep 08.00 | AIK | - | Tumba GOIF P06 | 4 - 1 |
7 sep 08.45 | Bele Barkarby P05 | - | Huddinge IBS P06 | 2 - 2 |
7 sep 11.00 | Tumba GOIF P06 | - | Trosa Edanö P0506 | 0 - 2 |
7 sep 11.45 | AIK | - | Bele Barkarby P05 | 4 - 3 |
7 sep 14.00 | Tumba GOIF P06 | - | Huddinge IBS P06 | 0 - 4 |
7 sep 14.45 | Trosa Edanö P0506 | - | AIK | 2 - 4 |
7 sep 17.00 | Bele Barkarby P05 | - | Tumba GOIF P06 | 3 - 2 |
7 sep 17.45 | Huddinge IBS P06 | - | Trosa Edanö P0506 | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AIK | 4 | 4 | 0 | 0 | 16-8 | 8 | 12 |
2. | Trosa Edanö P0506 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12-8 | 4 | 7 |
3. | Huddinge IBS P06 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10-8 | 2 | 5 |
4. | Bele Barkarby P05 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10-14 | -4 | 4 |
5. | Tumba GOIF P06 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-13 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 08.00 | Djurgården | - | Huddinge IBS P06 | 2 - 1 |
8 sep 08.00 | Trosa Edanö P0506 | - | FBI Tullinge | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 11.45 | Huddinge IBS P05 | - | Trosa Edanö P0506 | 1 - 2 |
8 sep 11.45 | AIK | - | Djurgården | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 15.00 | Trosa Edanö P0506 | - | AIK | 6 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 12.30 | Vallentuna IBK P05/F04 | - | Tumba GOIF P06 | 0 - 2 |
8 sep 12.30 | Bele Barkarby P05 | - | FBI Tullinge FBI Tullinge P05 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 sep 16.00 | Tumba GOIF P06 | - | Bele Barkarby P05 | 5 - 6* |