Höstcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 08
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
6 okt 08.00 |
Älvsborgs FF P2008 Blå |
- |
Kullavik IF |
|
6 okt 08.00 |
Lerkil IF Blå |
- |
Alingsås IF |
|
6 okt 08.55 |
Kullavik IF |
- |
GAIS Gais |
|
6 okt 08.55 |
Alingsås IF |
- |
Älvsborgs FF P2008 Blå |
|
6 okt 09.50 |
GAIS Gais |
- |
Lerkil IF Blå |
|
6 okt 09.50 |
Kullavik IF |
- |
Alingsås IF |
|
6 okt 10.45 |
GAIS Gais |
- |
Älvsborgs FF P2008 Blå |
|
6 okt 10.45 |
Lerkil IF Blå |
- |
Kullavik IF |
|
6 okt 12.35 |
Alingsås IF |
- |
GAIS Gais |
|
6 okt 12.35 |
Älvsborgs FF P2008 Blå |
- |
Lerkil IF Blå |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
6 okt 08.00 |
Älvsborgs FF P2008 Svart |
- |
Särö IK |
|
6 okt 08.00 |
Lerkil IF Röd |
- |
Lerums IS 1 |
|
6 okt 08.55 |
Särö IK |
- |
Åsa IF Lag1 |
|
6 okt 08.55 |
Lerums IS 1 |
- |
Älvsborgs FF P2008 Svart |
|
6 okt 09.50 |
Åsa IF Lag1 |
- |
Lerkil IF Röd |
|
6 okt 09.50 |
Särö IK |
- |
Lerums IS 1 |
|
6 okt 10.45 |
Åsa IF Lag1 |
- |
Älvsborgs FF P2008 Svart |
|
6 okt 10.45 |
Lerkil IF Röd |
- |
Särö IK |
|
6 okt 12.35 |
Lerums IS 1 |
- |
Åsa IF Lag1 |
|
6 okt 12.35 |
Älvsborgs FF P2008 Svart |
- |
Lerkil IF Röd |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
6 okt 11.40 |
Partille IF RÖD |
- |
vakant |
|
6 okt 11.40 |
IFK UDDEVALLA 1 |
- |
Lerums IS 2 |
|
6 okt 13.30 |
vakant |
- |
Gislaveds IS Lag Oscar |
|
6 okt 13.30 |
Lerums IS 2 |
- |
Partille IF RÖD |
|
6 okt 14.25 |
Gislaveds IS Lag Oscar |
- |
IFK UDDEVALLA 1 |
|
6 okt 14.25 |
vakant |
- |
Lerums IS 2 |
|
6 okt 15.20 |
Gislaveds IS Lag Oscar |
- |
Partille IF RÖD |
|
6 okt 15.20 |
IFK UDDEVALLA 1 |
- |
vakant |
|
6 okt 16.15 |
Lerums IS 2 |
- |
Gislaveds IS Lag Oscar |
|
6 okt 16.15 |
Partille IF RÖD |
- |
IFK UDDEVALLA 1 |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
6 okt 11.40 |
Partille IF VIT |
- |
Gislaveds IS Lag Hiljemark |
|
6 okt 11.40 |
Åsa IF Lag2 |
- |
Skrea IF |
|
6 okt 13.30 |
Gislaveds IS Lag Hiljemark |
- |
IFK UDDEVALLA 2 |
|
6 okt 13.30 |
Skrea IF |
- |
Partille IF VIT |
|
6 okt 14.25 |
IFK UDDEVALLA 2 |
- |
Åsa IF Lag2 |
|
6 okt 14.25 |
Gislaveds IS Lag Hiljemark |
- |
Skrea IF |
|
6 okt 15.20 |
IFK UDDEVALLA 2 |
- |
Partille IF VIT |
|
6 okt 15.20 |
Åsa IF Lag2 |
- |
Gislaveds IS Lag Hiljemark |
|
6 okt 16.15 |
Skrea IF |
- |
IFK UDDEVALLA 2 |
|
6 okt 16.15 |
Partille IF VIT |
- |
Åsa IF Lag2 |
|