Höstcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 10
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
7 okt 09.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 1 |
- |
Lerkils IF Röd |
- |
7 okt 09.00 |
IFK Fjärås Lag Svart |
- |
Örgryte IS FF 1 |
- |
7 okt 09.40 |
Lerkils IF Röd |
- |
IFK Fjärås Lag Svart |
- |
7 okt 09.40 |
Kullavik IF 2 |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 1 |
- |
7 okt 10.20 |
IFK Fjärås Lag Svart |
- |
Kullavik IF 2 |
- |
7 okt 10.20 |
Lerkils IF Röd |
- |
Örgryte IS FF 1 |
- |
7 okt 11.00 |
IFK Fjärås Lag Svart |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 1 |
- |
7 okt 11.00 |
Kullavik IF 2 |
- |
Örgryte IS FF 1 |
- |
7 okt 12.20 |
Lerkils IF Röd |
- |
Kullavik IF 2 |
- |
7 okt 12.20 |
Hovås Billdals IF HBIF 1 |
- |
Örgryte IS FF 1 |
- |
Grupp B
Datum |
|
Res |
7 okt 11.40 |
Hovås Billdals IF HBIF 4 |
- |
Tölö IF Svart |
- |
7 okt 11.40 |
Kullavik IF 1 |
- |
Älvängen Vit |
- |
7 okt 13.00 |
Tölö IF Svart |
- |
IFK Fjärås Lag Vit |
- |
7 okt 13.00 |
Älvängen Vit |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 4 |
- |
7 okt 13.40 |
IFK Fjärås Lag Vit |
- |
Kullavik IF 1 |
- |
7 okt 13.40 |
Tölö IF Svart |
- |
Älvängen Vit |
- |
7 okt 14.20 |
IFK Fjärås Lag Vit |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 4 |
- |
7 okt 14.20 |
Kullavik IF 1 |
- |
Tölö IF Svart |
- |
7 okt 15.00 |
Älvängen Vit |
- |
IFK Fjärås Lag Vit |
- |
7 okt 15.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 4 |
- |
Kullavik IF 1 |
- |
Grupp C
Datum |
|
Res |
7 okt 09.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 2 |
- |
Tölö IF Grön |
- |
7 okt 09.00 |
Särö IK Vit |
- |
Halmstad BK Blå |
- |
7 okt 09.40 |
Tölö IF Grön |
- |
Gais |
- |
7 okt 09.40 |
Halmstad BK Blå |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 2 |
- |
7 okt 10.20 |
Gais |
- |
Särö IK Vit |
- |
7 okt 10.20 |
Tölö IF Grön |
- |
Halmstad BK Blå |
- |
7 okt 11.00 |
Gais |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 2 |
- |
7 okt 11.00 |
Särö IK Vit |
- |
Tölö IF Grön |
- |
7 okt 11.40 |
Halmstad BK Blå |
- |
Gais |
- |
7 okt 13.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 2 |
- |
Särö IK Vit |
- |
Grupp D
Datum |
|
Res |
7 okt 12.20 |
Kullavik IF 3 |
- |
Örgryte IS FF 2 |
- |
7 okt 13.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 5 |
- |
Lerkils IF Blå |
- |
7 okt 13.40 |
Lerkils IF Blå |
- |
Särö IK 3 |
- |
7 okt 13.40 |
Örgryte IS FF 2 |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 5 |
- |
7 okt 14.20 |
Särö IK 3 |
- |
Kullavik IF 3 |
- |
7 okt 14.20 |
Lerkils IF Blå |
- |
Örgryte IS FF 2 |
- |
7 okt 15.00 |
Särö IK 3 |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 5 |
- |
7 okt 15.00 |
Kullavik IF 3 |
- |
Lerkils IF Blå |
- |
7 okt 15.40 |
Örgryte IS FF 2 |
- |
Särö IK 3 |
- |
7 okt 15.40 |
Hovås Billdals IF HBIF 5 |
- |
Kullavik IF 3 |
- |
Grupp E
Datum |
|
Res |
7 okt 09.00 |
Hovås Billdals IF HBIF 3 |
- |
Lerkils IF Vit |
- |
7 okt 09.40 |
Särö IK Grön |
- |
Halmstad BK Svart |
- |
7 okt 10.20 |
Lerkils IF Vit |
- |
IFK Fjärås Lag Röd |
- |
7 okt 11.00 |
Halmstad BK Svart |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 3 |
- |
7 okt 11.40 |
Lerkils IF Vit |
- |
Halmstad BK Svart |
- |
7 okt 11.40 |
IFK Fjärås Lag Röd |
- |
Särö IK Grön |
- |
7 okt 12.20 |
Särö IK Grön |
- |
Lerkils IF Vit |
- |
7 okt 12.20 |
IFK Fjärås Lag Röd |
- |
Hovås Billdals IF HBIF 3 |
- |
7 okt 13.00 |
Halmstad BK Svart |
- |
IFK Fjärås Lag Röd |
- |
7 okt 13.40 |
Hovås Billdals IF HBIF 3 |
- |
Särö IK Grön |
- |