Höstcupen
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor 05
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
19 okt 08.00 |
Ale United |
- |
Askims IK |
1 - 3 |
19 okt 09.00 |
Öjersjö IF |
- |
Qviding 1 |
0 - 2 |
19 okt 12.00 |
Ale United |
- |
Öjersjö IF |
1 - 1 |
19 okt 13.00 |
Askims IK |
- |
Qviding 1 |
1 - 0 |
19 okt 16.00 |
Qviding 1 |
- |
Ale United |
1 - 3 |
19 okt 17.00 |
Askims IK |
- |
Öjersjö IF |
2 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Askims IK |
3 |
2 |
1 | 0 |
6-3 |
3 |
7 |
2. |
Ale United |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
4 |
3. |
Qviding 1 |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-4 |
-1 |
3 |
4. |
Öjersjö IF |
3 |
0 |
2 | 1 |
3-5 |
-2 |
2 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
19 okt 10.00 |
Kungälvs Fotbollsflickor Grön |
- |
Kållered |
2 - 0 |
19 okt 11.00 |
Sjömarken |
- |
Qviding 2 |
2 - 2 |
19 okt 14.00 |
Kungälvs Fotbollsflickor Grön |
- |
Sjömarken |
2 - 4 |
19 okt 15.00 |
Kållered |
- |
Qviding 2 |
4 - 3 |
19 okt 18.00 |
Qviding 2 |
- |
Kungälvs Fotbollsflickor Grön |
0 - 1 |
19 okt 19.00 |
Kållered |
- |
Sjömarken |
2 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Kungälvs Fotbollsflickor Grön |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-4 |
1 |
6 |
2. |
Kållered |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-6 |
0 |
6 |
3. |
Sjömarken |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-6 |
1 |
4 |
4. |
Qviding 2 |
3 |
0 |
1 | 2 |
5-7 |
-2 |
1 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
19 okt 08.15 |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
- |
Lindome GIF Vit |
4 - 0 |
19 okt 09.15 |
Floda BoIF |
- |
Sandarna BK |
3 - 0 |
19 okt 10.30 |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
- |
Floda BoIF |
4 - 0 |
19 okt 11.30 |
Lindome GIF Vit |
- |
Sandarna BK |
5 - 1 |
19 okt 13.00 |
Sandarna BK |
- |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
1 - 12 |
19 okt 14.00 |
Lindome GIF Vit |
- |
Floda BoIF |
1 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
3 |
3 |
0 | 0 |
20-1 |
19 |
9 |
2. |
Lindome GIF Vit |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-5 |
1 |
6 |
3. |
Floda BoIF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-5 |
-2 |
3 |
4. |
Sandarna BK |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-20 |
-18 |
0 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
20 okt 14.00 |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
- |
Kållered |
2 - 0 |
20 okt 15.00 |
Lindome GIF Vit |
- |
Ale United |
2 - 0 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
20 okt 16.30 |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
- |
Askims IK |
1 - 0 |
20 okt 17.30 |
Lindome GIF Vit |
- |
Kungälvs Fotbollsflickor Grön |
5 - 4* |
Final
Datum |
|
Res |
20 okt 19.00 |
HBH (Hönö/Björkö/Hjuvik) |
- |
Lindome GIF Vit |
1 - 0 |
B-slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
20 okt 08.00 |
Floda BoIF |
- |
Qviding 2 |
1 - 3 |
20 okt 09.00 |
Sandarna BK |
- |
Öjersjö IF |
0 - 7 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
20 okt 10.30 |
Qviding 2 |
- |
Qviding 1 |
1 - 0 |
20 okt 11.30 |
Öjersjö IF |
- |
Sjömarken |
3 - 4* |
Final
Datum |
|
Res |
20 okt 13.00 |
Qviding 2 |
- |
Sjömarken |
0 - 1 |