Fortnox Cup 2019
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 2009
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
29 dec 08.00 |
Växjö IBK U P10Blå2 |
- |
Rottne IF |
|
29 dec 08.00 |
Växjö IBK U P10Blå3 |
- |
Öjaby Sport IBK P09 |
|
29 dec 08.40 |
Hovshaga IF Lag 1, Blå |
- |
Värnamo IK Svart |
|
29 dec 08.40 |
Värnamo IK VIT |
- |
Husqvarna IK Svart |
|
29 dec 09.20 |
Husqvarna IK Vit |
- |
Växjö IBK U P10Blå2 |
|
29 dec 09.20 |
Öjaby Sport IBK P09 |
- |
KFUM Jönköping |
|
29 dec 10.00 |
Rottne IF |
- |
Hovshaga IF Lag 1, Blå |
|
29 dec 10.00 |
Värnamo IK VIT |
- |
Växjö IBK U P10Blå3 |
|
29 dec 10.40 |
Värnamo IK Svart |
- |
Växjö IBK U P10Blå2 |
|
29 dec 10.40 |
Husqvarna IK Svart |
- |
Öjaby Sport IBK P09 |
|
29 dec 11.20 |
Husqvarna IK Vit |
- |
Rottne IF |
|
29 dec 11.20 |
Växjö IBK U P10Blå3 |
- |
KFUM Jönköping |
|
29 dec 12.00 |
Hovshaga IF Lag 1, Blå |
- |
Husqvarna IK Vit |
|
29 dec 12.00 |
KFUM Jönköping |
- |
Värnamo IK VIT |
|
29 dec 12.00 |
Växjö ibk utveckling vit |
- |
Jönköpings IK Vit |
|
29 dec 12.40 |
Rottne IF |
- |
Värnamo IK Svart |
|
29 dec 12.40 |
Husqvarna IK Svart |
- |
Växjö IBK U P10Blå3 |
|
29 dec 12.40 |
Jönköpings IK Röd |
- |
Växjö IBK Utveckling Blå |
|
29 dec 13.20 |
Växjö IBK U P10Blå2 |
- |
Hovshaga IF Lag 1, Blå |
|
29 dec 13.20 |
Öjaby Sport IBK P09 |
- |
Värnamo IK VIT |
|
29 dec 13.20 |
KFUM Jönköping |
- |
Husqvarna IK Vit |
|
29 dec 14.00 |
Fagerhult Habo IB Röd |
- |
Munka IBK |
|
29 dec 14.00 |
Landvetter IBK Wings |
- |
Fagerhult Habo IB Svart |
|
29 dec 14.00 |
Värnamo IK Svart |
- |
Husqvarna IK Svart |
|
29 dec 14.40 |
Öjaby Sport IBK P10 |
- |
Växjö ibk utveckling vit |
|
29 dec 14.40 |
Jönköpings IK Vit |
- |
Nässjö IBF |
|
29 dec 15.20 |
Fagerhult Habo IB Röd |
- |
Jönköpings IK Röd |
|
29 dec 15.20 |
Landvetter IBK Wings |
- |
Växjö IBK Utveckling Blå |
|
29 dec 16.00 |
Munka IBK |
- |
Växjö ibk utveckling vit |
|
29 dec 16.00 |
Fagerhult Habo IB Svart |
- |
Jönköpings IK Vit |
|
29 dec 16.40 |
Öjaby Sport IBK P10 |
- |
Jönköpings IK Röd |
|
29 dec 16.40 |
Nässjö IBF |
- |
Växjö IBK Utveckling Blå |
|
29 dec 17.20 |
Fagerhult Habo IB Röd |
- |
Öjaby Sport IBK P10 |
|
29 dec 17.20 |
Landvetter IBK Wings |
- |
Nässjö IBF |
|
29 dec 18.00 |
Jönköpings IK Röd |
- |
Munka IBK |
|
29 dec 18.00 |
Växjö IBK Utveckling Blå |
- |
Fagerhult Habo IB Svart |
|
29 dec 18.40 |
Växjö ibk utveckling vit |
- |
Fagerhult Habo IB Röd |
|
29 dec 18.40 |
Jönköpings IK Vit |
- |
Landvetter IBK Wings |
|
29 dec 19.20 |
Munka IBK |
- |
Öjaby Sport IBK P10 |
|
29 dec 19.20 |
Nässjö IBF |
- |
Fagerhult Habo IB Svart |
|