Ulricehamns Ungdomscup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P12
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
10 mar 08.44 |
UIFK |
- |
Tvärred/Vegby |
0 - 1 |
10 mar 09.12 |
Mölltorp/Breviks AIF |
- |
Annelunds IF |
1 - 1 |
10 mar 09.40 |
UIFK |
- |
Trollhättan BOIS |
1 - 0 |
10 mar 10.08 |
UIFK |
- |
Annelunds IF |
0 - 1 |
10 mar 10.36 |
Trollhättan BOIS |
- |
Mölltorp/Breviks AIF |
2 - 1 |
10 mar 11.04 |
Tvärred/Vegby |
- |
UIFK |
0 - 1 |
10 mar 11.32 |
UIFK |
- |
Trollhättan BOIS |
0 - 1 |
10 mar 12.00 |
Annelunds IF |
- |
Tvärred/Vegby |
1 - 0 |
10 mar 12.28 |
Mölltorp/Breviks AIF |
- |
UIFK |
1 - 0 |
10 mar 12.56 |
Trollhättan BOIS |
- |
Annelunds IF |
0 - 0 |
10 mar 13.24 |
UIFK |
- |
UIFK |
0 - 1 |
10 mar 13.52 |
Tvärred/Vegby |
- |
Mölltorp/Breviks AIF |
0 - 0 |
10 mar 14.20 |
Annelunds IF |
- |
UIFK |
2 - 1 |
10 mar 14.48 |
Trollhättan BOIS |
- |
Tvärred/Vegby |
1 - 1 |
10 mar 15.16 |
Mölltorp/Breviks AIF |
- |
UIFK |
5 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Annelunds IF |
5 |
3 |
2 | 0 |
5-2 |
3 |
11 |
2. |
Mölltorp/Breviks AIF |
5 |
2 |
2 | 1 |
8-4 |
4 |
8 |
3. |
Trollhättan BOIS |
5 |
2 |
2 | 1 |
4-3 |
1 |
8 |
4. |
UIFK |
5 |
2 |
0 | 3 |
3-4 |
-1 |
6 |
5. |
Tvärred/Vegby |
5 |
1 |
2 | 2 |
2-3 |
-1 |
5 |
6. |
UIFK |
5 |
1 |
0 | 4 |
2-8 |
-6 |
3 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
10 mar 08.30 |
UIFK |
- |
Södra Ving |
4 - 0 |
10 mar 08.58 |
UIFK |
- |
UIFK |
0 - 0 |
10 mar 09.26 |
Trollhättan BOIS |
- |
Timmele GoIF |
1 - 3 |
10 mar 09.54 |
UIFK |
- |
UIFK |
2 - 0 |
10 mar 10.22 |
Timmele GoIF |
- |
UIFK |
1 - 1 |
10 mar 10.50 |
Södra Ving |
- |
Trollhättan BOIS |
0 - 2 |
10 mar 11.18 |
UIFK |
- |
Timmele GoIF |
0 - 0 |
10 mar 11.46 |
UIFK |
- |
Södra Ving |
0 - 0 |
10 mar 12.14 |
UIFK |
- |
Trollhättan BOIS |
1 - 0 |
10 mar 12.42 |
Timmele GoIF |
- |
UIFK |
3 - 0 |
10 mar 13.10 |
Trollhättan BOIS |
- |
UIFK |
1 - 1 |
10 mar 13.38 |
Södra Ving |
- |
UIFK |
0 - 1 |
10 mar 14.06 |
UIFK |
- |
Trollhättan BOIS |
0 - 3 |
10 mar 14.34 |
Timmele GoIF |
- |
Södra Ving |
3 - 0 |
10 mar 15.02 |
UIFK |
- |
UIFK |
0 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Timmele GoIF |
5 |
3 |
2 | 0 |
10-2 |
8 |
11 |
2. |
UIFK |
5 |
3 |
2 | 0 |
8-1 |
7 |
11 |
3. |
UIFK |
5 |
2 |
2 | 1 |
3-2 |
1 |
8 |
4. |
Trollhättan BOIS |
5 |
2 |
1 | 2 |
7-5 |
2 |
7 |
5. |
UIFK |
5 |
0 |
2 | 3 |
0-8 |
-8 |
2 |
6. |
Södra Ving |
5 |
0 |
1 | 4 |
0-10 |
-10 |
1 |
Slutspel
Semifinaler
Datum |
|
Res |
10 mar 15.30 |
Annelunds IF |
- |
UIFK |
0 - 2 |
10 mar 15.44 |
Timmele GoIF |
- |
Mölltorp/Breviks AIF |
1 - 0 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
10 mar 16.00 |
Annelunds IF |
- |
Mölltorp/Breviks AIF |
5 - 3 |
Final
Datum |
|
Res |
10 mar 16.15 |
UIFK |
- |
Timmele GoIF |
3 - 2 |