FFK-Cupen 2018
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
FFK Cupen P10
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
18 mar 08.00 |
Alingsås IF Vit |
- |
Tidaholm GIF Vit |
|
18 mar 08.15 |
Lidköpings FK Röd |
- |
Falköpings FK Svart |
|
18 mar 08.30 |
Sandhems IF 1 |
- |
Alingsås IF Grön |
|
18 mar 08.45 |
Tomtens IF |
- |
Redväg Lag 1 |
|
18 mar 09.00 |
Falköpings FK Svart |
- |
Tidaholm GIF Vit |
|
18 mar 09.15 |
Lidköpings FK Röd |
- |
Alingsås IF Vit |
|
18 mar 09.30 |
Redväg Lag 1 |
- |
Sandhems IF 1 |
|
18 mar 09.45 |
Alingsås IF Grön |
- |
Tomtens IF |
|
18 mar 10.00 |
Tidaholm GIF Vit |
- |
Lidköpings FK Röd |
|
18 mar 10.15 |
Alingsås IF Vit |
- |
Falköpings FK Svart |
|
18 mar 10.30 |
Sandhems IF 1 |
- |
Tomtens IF |
|
18 mar 10.45 |
Redväg Lag 1 |
- |
Alingsås IF Grön |
|
18 mar 11.00 |
Tidaholm GIF Vit |
- |
Sandhems IF 1 |
|
18 mar 11.15 |
Tomtens IF |
- |
Falköpings FK Svart |
|
18 mar 11.30 |
Alingsås IF Grön |
- |
Lidköpings FK Röd |
|
18 mar 11.45 |
Alingsås IF Vit |
- |
Redväg Lag 1 |
|
18 mar 12.00 |
Falköpings FK Svart |
- |
Alingsås IF Grön |
|
18 mar 12.15 |
Lidköpings FK Röd |
- |
Tomtens IF |
|
18 mar 12.30 |
Redväg Lag 1 |
- |
Tidaholm GIF Vit |
|
18 mar 12.45 |
Sandhems IF 1 |
- |
Alingsås IF Vit |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
18 mar 13.00 |
Lidköpings FK Svart |
- |
Stenstorps IF Röd |
|
18 mar 13.15 |
Bollebygds IF BLÅ |
- |
Ekedalens SK 08/09 |
|
18 mar 13.30 |
Falköpings FK |
- |
Bollebygds IF VIT |
|
18 mar 13.45 |
Falköpings FK Röd |
- |
Saleby/Trässberg/NHärene |
|
18 mar 14.00 |
Stenstorps IF Röd |
- |
Ekedalens SK 08/09 |
|
18 mar 14.15 |
Bollebygds IF BLÅ |
- |
Lidköpings FK Svart |
|
18 mar 14.30 |
Saleby/Trässberg/NHärene |
- |
Falköpings FK |
|
18 mar 14.45 |
Bollebygds IF VIT |
- |
Falköpings FK Röd |
|
18 mar 15.00 |
Ekedalens SK 08/09 |
- |
Falköpings FK |
|
18 mar 15.15 |
Stenstorps IF Röd |
- |
Bollebygds IF BLÅ |
|
18 mar 15.30 |
Lidköpings FK Svart |
- |
Falköpings FK Röd |
|
18 mar 15.45 |
Saleby/Trässberg/NHärene |
- |
Bollebygds IF VIT |
|
18 mar 16.00 |
Stenstorps IF Röd |
- |
Falköpings FK |
|
18 mar 16.15 |
Falköpings FK Röd |
- |
Ekedalens SK 08/09 |
|
18 mar 16.30 |
Saleby/Trässberg/NHärene |
- |
Bollebygds IF BLÅ |
|
18 mar 16.45 |
Ekedalens SK 08/09 |
- |
Bollebygds IF VIT |
|
18 mar 17.00 |
Lidköpings FK Svart |
- |
Saleby/Trässberg/NHärene |
|
18 mar 17.15 |
Bollebygds IF BLÅ |
- |
Falköpings FK Röd |
|
18 mar 17.30 |
Bollebygds IF VIT |
- |
Stenstorps IF Röd |
|
18 mar 17.45 |
Falköpings FK |
- |
Lidköpings FK Svart |
|