Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Flickor 2014 (5v5) |
Flickor 2015 (5v5) |
Flickor 2016 (3v3) |
Pojkar 2014 (5v5) |
Pojkar 2015 (5v5) |
Pojkar 2015 (5v5) Söndag |
Pojkar 2016 (3v3) |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 maj 08.30 | Kärra KIF Vit | - | Landvetter IS Lag 5 | |
7 maj 08.30 | Utbynäs SK 2 | - | Björndammens BK Lag 2 | |
7 maj 08.55 | IK Zenith Blå | - | Ahlafors if | |
7 maj 09.20 | Kärra KIF Vit | - | Björndammens BK Lag 2 | |
7 maj 09.45 | Ahlafors if | - | Utbynäs SK 2 | |
7 maj 09.45 | Landvetter IS Lag 5 | - | IK Zenith Blå | |
7 maj 10.35 | Kärra KIF Vit | - | Ahlafors if | |
7 maj 10.35 | Björndammens BK Lag 2 | - | Landvetter IS Lag 5 | |
7 maj 10.35 | Utbynäs SK 2 | - | IK Zenith Blå | |
7 maj 11.25 | Ahlafors if | - | Björndammens BK Lag 2 | |
7 maj 11.25 | IK Zenith Blå | - | Kärra KIF Vit | |
7 maj 11.25 | Landvetter IS Lag 5 | - | Utbynäs SK 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 maj 08.55 | Landvetter IS Lag 1 | - | Öjersjö IF Blå | |
7 maj 08.55 | Floda Boif Blå | - | Utbynäs SK 3 | |
7 maj 08.55 | Kärra KIF Blå | - | Partille IF 3 | |
7 maj 09.45 | Landvetter IS Lag 1 | - | Utbynäs SK 3 | |
7 maj 09.45 | Partille IF 3 | - | Floda Boif Blå | |
7 maj 09.45 | Öjersjö IF Blå | - | Kärra KIF Blå | |
7 maj 10.35 | Landvetter IS Lag 1 | - | Partille IF 3 | |
7 maj 10.35 | Utbynäs SK 3 | - | Öjersjö IF Blå | |
7 maj 10.35 | Floda Boif Blå | - | Kärra KIF Blå | |
7 maj 11.25 | Partille IF 3 | - | Utbynäs SK 3 | |
7 maj 11.25 | Kärra KIF Blå | - | Landvetter IS Lag 1 | |
7 maj 11.50 | Öjersjö IF Blå | - | Floda Boif Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 maj 08.55 | Kärra KIF Svart | - | Öjersjö IF Vit | |
7 maj 08.55 | JONSEREDS IF Lag Gul | - | Floda Boif Vit | |
7 maj 09.20 | Utbynäs SK 4 | - | Landvetter IS Lag 2 | |
7 maj 09.45 | Kärra KIF Svart | - | Floda Boif Vit | |
7 maj 10.10 | Landvetter IS Lag 2 | - | JONSEREDS IF Lag Gul | |
7 maj 10.10 | Öjersjö IF Vit | - | Utbynäs SK 4 | |
7 maj 11.00 | Kärra KIF Svart | - | Landvetter IS Lag 2 | |
7 maj 11.00 | Floda Boif Vit | - | Öjersjö IF Vit | |
7 maj 11.25 | JONSEREDS IF Lag Gul | - | Utbynäs SK 4 | |
7 maj 11.50 | Landvetter IS Lag 2 | - | Floda Boif Vit | |
7 maj 12.15 | Utbynäs SK 4 | - | Kärra KIF Svart | |
7 maj 12.15 | Öjersjö IF Vit | - | JONSEREDS IF Lag Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 maj 13.05 | Bergsjö IF BIF-P14 | - | Utbynäs sk 5 | |
7 maj 13.05 | Landvetter IS Lag 3 | - | Floda Boif Svart | |
7 maj 13.05 | Partille IF 2 | - | Öjersjö IF Gul | |
7 maj 13.55 | Landvetter IS Lag 3 | - | Öjersjö IF Gul | |
7 maj 14.20 | Utbynäs sk 5 | - | Partille IF 2 | |
7 maj 14.20 | Floda Boif Svart | - | Bergsjö IF BIF-P14 | |
7 maj 15.10 | Landvetter IS Lag 3 | - | Utbynäs sk 5 | |
7 maj 15.10 | Partille IF 2 | - | Bergsjö IF BIF-P14 | |
7 maj 15.10 | Öjersjö IF Gul | - | Floda Boif Svart | |
7 maj 16.25 | Bergsjö IF BIF-P14 | - | Landvetter IS Lag 3 | |
7 maj 16.26 | Floda Boif Svart | - | Partille IF 2 | |
7 maj 16.26 | Utbynäs sk 5 | - | Öjersjö IF Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 maj 12.15 | Bergums IF Lag 3 | - | Kärra KIF Gul | |
7 maj 12.15 | IK Zenith Vit | - | Utbynäs SK 1 | |
7 maj 12.15 | JONSEREDS IF Lag svart | - | Björndammens BK Lag 1 | |
7 maj 12.15 | Landvetter IS Lag 4 | - | Partille IF 1 | |
7 maj 13.05 | Landvetter IS Lag 4 | - | Bergums IF Lag 3 | |
7 maj 13.30 | Björndammens BK Lag 1 | - | Utbynäs SK 1 | |
7 maj 13.30 | Kärra KIF Gul | - | JONSEREDS IF Lag svart | |
7 maj 13.30 | IK Zenith Vit | - | Partille IF 1 | |
7 maj 14.20 | Utbynäs SK 1 | - | Bergums IF Lag 3 | |
7 maj 14.20 | Björndammens BK Lag 1 | - | Landvetter IS Lag 4 | |
7 maj 14.20 | Partille IF 1 | - | Kärra KIF Gul | |
7 maj 14.20 | JONSEREDS IF Lag svart | - | IK Zenith Vit | |
7 maj 15.10 | Bergums IF Lag 3 | - | Björndammens BK Lag 1 | |
7 maj 15.35 | Landvetter IS Lag 4 | - | Utbynäs SK 1 | |
7 maj 15.35 | Kärra KIF Gul | - | IK Zenith Vit | |
7 maj 15.35 | Partille IF 1 | - | JONSEREDS IF Lag svart |