|
Datum |
Plan |
|
Res |
63. |
Lö 27 apr 08.00 | Salming |
Frölunda IBK - IBK Bergum Lynx |
5 - 4 |
73. |
Lö 27 apr 08.45 | Salming |
IK Zenith - Pixbo Wallenstam Viträvar |
1 - 16 |
74. |
Lö 27 apr 08.45 | Katrineberg |
Eken IBK Gul - Mölndals IBF |
0 - 1 |
85. |
Lö 27 apr 09.30 | Salming |
IBK Bergum Lynx - IBK Bergum Lag 1 rosa |
2 - 7 |
86. |
Lö 27 apr 09.30 | Katrineberg |
Landvetter Wings Blå - Utbynäs SK |
4 - 3 |
97. |
Lö 27 apr 10.15 | Askims Sporthall |
Pixbo Wallenstam Viträvar - Frölunda IBK |
4 - 0 |
98. |
Lö 27 apr 10.15 | Katrineberg |
Mölndals IBF - Kärra IBK 07 |
0 - 7 |
108. |
Lö 27 apr 11.00 | Askims Sporthall |
IBK Lund P07/08 Sandby - Landvetter Wings Vit |
1 - 2 |
109. |
Lö 27 apr 11.00 | Katrineberg |
Utbynäs SK - Eken IBK Gul |
1 - 2 |
120. |
Lö 27 apr 11.45 | Askims Sporthall |
IBK Bergum Lynx - Pixbo Wallenstam Viträvar |
1 - 10 |
121. |
Lö 27 apr 11.45 | Katrineberg |
Kärra IBK 07 - Landvetter Wings Blå |
1 - 1 |
134. |
Lö 27 apr 12.30 | Askims Sporthall |
IBK Bergum Lag 1 rosa - IK Zenith |
10 - 0 |
135. |
Lö 27 apr 12.30 | Katrineberg |
Mölndals IBF - Utbynäs SK |
1 - 4 |
144. |
Lö 27 apr 13.15 | Askims Sporthall |
FBC karlskrona Orange svart svart - Pixbo Wallenstam Rödrävar |
2 - 2 |
145. |
Lö 27 apr 13.15 | Katrineberg |
Kärra IBK 07 - Eken IBK Gul |
5 - 0 |
156. |
Lö 27 apr 14.00 | Askims Sporthall |
Landvetter Wings Vit - Eken IBK Lila |
6 - 3 |
157. |
Lö 27 apr 14.00 | Katrineberg |
Landvetter Wings Blå - Mölndals IBF |
3 - 2 |
168. |
Lö 27 apr 14.45 | Askims Sporthall |
Pixbo Wallenstam Rödrävar - IBK Lund P07/08 Sandby |
0 - 2 |
169. |
Lö 27 apr 14.45 | Katrineberg |
Utbynäs SK - Kärra IBK 07 |
2 - 1 |
181. |
Lö 27 apr 15.30 | Askims Sporthall |
Eken IBK Lila - FBC karlskrona Orange svart svart |
2 - 5 |
182. |
Lö 27 apr 15.30 | Katrineberg |
Eken IBK Gul - Landvetter Wings Blå |
3 - 3 |
192. |
Lö 27 apr 16.15 | Katrineberg |
IBK Bergum Lag 1 rosa - Frölunda IBK |
6 - 2 |
203. |
Lö 27 apr 17.00 | Askims Sporthall |
Landvetter Wings Vit - Pixbo Wallenstam Rödrävar |
1 - 2 |
204. |
Lö 27 apr 17.00 | Katrineberg |
IK Zenith - IBK Bergum Lynx |
2 - 6 |
216. |
Lö 27 apr 17.45 | Askims Sporthall |
Eken IBK Lila - IBK Lund P07/08 Sandby |
4 - 2 |
217. |
Lö 27 apr 17.45 | Katrineberg |
Pixbo Wallenstam Viträvar - IBK Bergum Lag 1 rosa |
3 - 3 |
230. |
Lö 27 apr 18.30 | Askims Sporthall |
FBC karlskrona Orange svart svart - Landvetter Wings Vit |
6 - 4 |
231. |
Lö 27 apr 18.30 | Katrineberg |
Frölunda IBK - IK Zenith |
7 - 1 |
239. |
Lö 27 apr 19.15 | Askims Sporthall |
Pixbo Wallenstam Rödrävar - Eken IBK Lila |
1 - 3 |
271. |
Sö 28 apr 09.00 | Salming |
IBK Lund P07/08 Sandby - FBC karlskrona Orange svart svart |
0 - 1 |