Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
267. | Sö 3 jul 08.30 | A1 | Bankeryds SK Svart - IK Waria Röd | |
268. | Sö 3 jul 08.30 | A2 | Askims IK Röd - Hovshaga AIF Blå | |
311. | Sö 3 jul 11.00 | B1 | IK Waria Röd - Askims IK Röd | |
312. | Sö 3 jul 11.00 | B2 | Ljungby IF Vit - Bankeryds SK Svart | |
339. | Sö 3 jul 12.30 | B1 | IK Waria Röd - Ljungby IF Vit | |
349. | Sö 3 jul 13.00 | A2 | Bankeryds SK Svart - Hovshaga AIF Blå | |
366. | Sö 3 jul 14.00 | F | Ljungby IF Vit - Askims IK Röd | |
373. | Sö 3 jul 14.30 | E | Hovshaga AIF Blå - IK Waria Röd | |
382. | Sö 3 jul 15.30 | F | Askims IK Röd - Bankeryds SK Svart |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
276. | Sö 3 jul 09.00 | E | Bankeryds SK Gul - LSSK | |
277. | Sö 3 jul 09.00 | A2 | Eskilsminne IF Gul - Eksjö fotboll Blå | |
307. | Sö 3 jul 11.00 | E | Eksjö fotboll Blå - Bankeryds SK Gul | |
308. | Sö 3 jul 11.00 | F | LSSK - Eskilsminne IF Gul | |
371. | Sö 3 jul 14.30 | G | Bankeryds SK Gul - Eskilsminne IF Gul | |
378. | Sö 3 jul 15.00 | F | Eksjö fotboll Blå - LSSK |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
278. | Sö 3 jul 09.00 | A3 | Habo IF Vit - Eksjö fotboll Vinröd | |
279. | Sö 3 jul 09.00 | A1 | IFK Kalmar Vit - IK Waria Vit | |
309. | Sö 3 jul 11.00 | G | Eksjö fotboll Vinröd - IFK Kalmar Vit | |
324. | Sö 3 jul 11.30 | A1 | IK Waria Vit - Habo IF Vit | |
372. | Sö 3 jul 14.30 | B3 | IK Waria Vit - Eksjö fotboll Vinröd | |
379. | Sö 3 jul 15.00 | B3 | Habo IF Vit - IFK Kalmar Vit |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
258. | Sö 3 jul 08.00 | A3 | Askims IK Svart - Linghem SK | |
259. | Sö 3 jul 08.00 | A2 | Tabergs SK - Hovshaga AIF Vit | |
302. | Sö 3 jul 10.30 | B1 | Hovshaga AIF Vit - Askims IK Svart | |
310. | Sö 3 jul 11.00 | B3 | Ljungby IF Blå - Tabergs SK | |
337. | Sö 3 jul 12.30 | F | Tabergs SK - Linghem SK | |
338. | Sö 3 jul 12.30 | E | Hovshaga AIF Vit - Ljungby IF Blå | |
364. | Sö 3 jul 14.00 | E | Linghem SK - Hovshaga AIF Vit | |
365. | Sö 3 jul 14.00 | G | Ljungby IF Blå - Askims IK Svart | |
380. | Sö 3 jul 15.00 | E | Askims IK Svart - Tabergs SK |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
256. | Sö 3 jul 08.00 | B1 | Saleby IF /STN - IFK Kalmar Blå | |
257. | Sö 3 jul 08.00 | A1 | Habo IF Blå - Eskilsminne IF Blå | |
287. | Sö 3 jul 09.30 | B2 | Mariebo IK - Habo IF Blå | |
288. | Sö 3 jul 09.30 | B1 | Eskilsminne IF Blå - Saleby IF /STN | |
322. | Sö 3 jul 11.30 | F | Eskilsminne IF Blå - Mariebo IK | |
323. | Sö 3 jul 11.30 | G | Habo IF Blå - IFK Kalmar Blå | |
336. | Sö 3 jul 12.30 | B2 | Mariebo IK - Saleby IF /STN | |
348. | Sö 3 jul 13.00 | A1 | IFK Kalmar Blå - Eskilsminne IF Blå | |
370. | Sö 3 jul 14.30 | B1 | Saleby IF /STN - Habo IF Blå |