|
Datum |
Plan |
|
Res |
11. |
Lö 17 sep 08.30 | S.S:H SIM A |
Silverdal IF P11 Vit - Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
|
17. |
Lö 17 sep 09.15 | S.H SILVER |
Töjnan IBK P10 lag 2 - Enebybergs IF P10 |
|
18. |
Lö 17 sep 09.15 | T.H |
Danderyd FC P10 Gul - Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
|
20. |
Lö 17 sep 09.15 | S.S:H SIM A |
FBI Tullinge P11 Svart - Ackers P11B |
|
29. |
Lö 17 sep 10.00 | S.S:H SIM A |
Tumba Innebandy P11/12 - Silverdal IF P11 Vit |
|
38. |
Lö 17 sep 10.45 | S.S:H SIM A |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart - Sörskogens IF P11 Röd |
|
44. |
Lö 17 sep 11.30 | S.H SILVER |
Töjnan IBK P10 lag 2 - Danderyd FC P10 Gul |
|
45. |
Lö 17 sep 11.30 | T.H |
Enebybergs IF P10 - Rotebro IS IBK P10 lag 1 |
|
47. |
Lö 17 sep 11.30 | S.S:H SIM A |
Tumba Innebandy P11/12 - Ackers P11B |
|
59. |
Lö 17 sep 12.15 | H.H.I HÄGG |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 - FBI Tullinge P11 Svart |
|
68. |
Lö 17 sep 13.00 | H.H.I HÄGG |
FBI Tullinge P11 Orange - Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
|
86. |
Lö 17 sep 14.30 | H.H.I HÄGG |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 - Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart |
|
95. |
Lö 17 sep 15.15 | H.H.I HÄGG |
FBI Tullinge P11 Orange - Sörskogens IF P11 Röd |
|
104. |
Lö 17 sep 16.00 | H.H.I HÄGG |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 - Sörskogens IF P11 Svart |
|
109. |
Lö 17 sep 16.45 | A.S AR SAT |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart - Norrtulls SK P10 |
|
113. |
Lö 17 sep 16.45 | H.H.I HÄGG |
Danderyd FC P10 Grön - Vallentuna IBK P10 Vit |
|
120. |
Lö 17 sep 17.30 | H.H.I HÄGG |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart - Väsby AIK P09/10 vit |
|
126. |
Lö 17 sep 18.15 | H.H.I HÄGG |
Hässelby Hawks P10/F10 - Danderyd FC P10 Grön |
|
130. |
Lö 17 sep 19.00 | A.S AR SAT |
Hässelby SK IBK P11 Lag 2 Svart - Sörskogens IF P11 Svart |
|
131. |
Lö 17 sep 19.00 | ED.H EDSBERG |
Surahammars ibf p10 lag Lag 1 - Norrtulls SK P10 |
|
132. |
Lö 17 sep 19.00 | H.H.I HÄGG |
Vallentuna IBK P10 Vit - Väsby AIK P09/10 vit |
|
138. |
Lö 17 sep 19.45 | H.H.I HÄGG |
Hässelby Hawks P10/F10 - Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
|
177. |
Sö 18 sep 10.45 | S.H SILVER |
Töjnan IBK P10 lag 2 - Vallentuna IBK P10 Vit |
|
186. |
Sö 18 sep 11.30 | S.H SILVER |
Danderyd FC P10 Grön - Väsby AIK P09/10 vit |
|
195. |
Sö 18 sep 12.15 | S.H SILVER |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 - Vallentuna IBK P10 Vit |
|
204. |
Sö 18 sep 13.00 | S.H SILVER |
Töjnan IBK P10 lag 2 - Väsby AIK P09/10 vit |
|
209. |
Sö 18 sep 13.00 | ED.H EDSBERG |
Silverdal IF P11 Vit - Sirius IBK P10/11 BlåSvart |
|
213. |
Sö 18 sep 13.45 | S.H SILVER |
Rotebro IS IBK P10 lag 1 - Danderyd FC P10 Grön |
|
218. |
Sö 18 sep 13.45 | ED.H EDSBERG |
FBI Tullinge P11 Svart - Hässelby SK IBK P11 Röd/svart |
|
227. |
Sö 18 sep 14.30 | ED.H EDSBERG |
Sirius IBK P10/11 BlåSvart - Norrtulls SK P10 |
|
229. |
Sö 18 sep 14.30 | N.R.H |
Tumba Innebandy P11/12 - FBI Tullinge P11 Orange |
|
236. |
Sö 18 sep 15.15 | ED.H EDSBERG |
Enebybergs IF P10 - Hässelby Hawks P10/F10 |
|
238. |
Sö 18 sep 15.15 | N.R.H |
Ackers P11B - Sörskogens IF P11 Röd |
|
242. |
Sö 18 sep 16.00 | A.S AR SAT |
Silverdal IF P11 Vit - FBI Tullinge P11 Svart |
|
245. |
Sö 18 sep 16.00 | ED.H EDSBERG |
Hässelby SK IBK P11 Röd/svart - Danderyd FC P10 Gul |
|
252. |
Sö 18 sep 16.45 | ED.H EDSBERG |
Norrtulls SK P10 - Enebybergs IF P10 |
|
253. |
Sö 18 sep 16.45 | N.R.H |
Tumba Innebandy P11/12 - Sörskogens IF P11 Svart |
|
259. |
Sö 18 sep 17.30 | ED.H EDSBERG |
FBI Tullinge P11 Orange - Ackers P11B |
|
260. |
Sö 18 sep 17.30 | N.R.H |
Danderyd FC P10 Gul - Hässelby Hawks P10/F10 |
|