|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Sö 17 dec 13.00 | Plan 3 A |
Varbergs Bois Grön - Landvetter IS 4 |
|
|
Sö 17 dec 13.00 | Plan 3 B |
Varbergs Bois Svart - Landvetter IS 1 |
|
|
Sö 17 dec 13.15 | Plan 3 A |
Varbergs GIF Blå - Rinia IF Vit |
|
|
Sö 17 dec 13.15 | Plan 3 B |
Varbergs GIF Röd - Rinia IF Röd |
|
|
Sö 17 dec 13.30 | Plan 3 A |
Rinia IF Svart - Landvetter IS 2 |
|
|
Sö 17 dec 13.30 | Plan 3 B |
Trönninge BK Grön - Landvetter IS 3 |
|
|
Sö 17 dec 13.45 | Plan 3 A |
Varbergs GIF Svart - Varbergs Bois Vit |
|
|
Sö 17 dec 13.45 | Plan 3 B |
Trönninge BK Vit grön - Varbergs bois Randig |
|
|
Sö 17 dec 14.00 | Plan 3 A |
Varbergs Bois Grön - Trönninge BK Vit |
|
|
Sö 17 dec 14.00 | Plan 3 B |
Varbergs Bois Svart - Landvetter IS 3 |
|
|
Sö 17 dec 14.15 | Plan 3 A |
Landvetter IS 4 - Varbergs GIF Blå |
|
|
Sö 17 dec 14.15 | Plan 3 B |
Landvetter IS 1 - Varbergs GIF Röd |
|
|
Sö 17 dec 14.30 | Plan 3 B |
Varbergs GIF Röd - Varbergs bois Randig |
|
|
Sö 17 dec 14.45 | Plan 3 A |
Landvetter IS 2 - Varbergs GIF Svart |
|
|
Sö 17 dec 14.45 | Plan 3 B |
Landvetter IS 3 - Trönninge BK Vit grön |
|
|
Sö 17 dec 15.00 | Plan 3 A |
Varbergs Bois Grön - Varbergs GIF Blå |
|
|
Sö 17 dec 15.00 | Plan 3 B |
Landvetter IS 1 - Trönninge BK Grön |
|
|
Sö 17 dec 15.15 | Plan 3 A |
Landvetter IS 4 - Rinia IF Vit |
|
|
Sö 17 dec 15.15 | Plan 3 B |
Varbergs Bois Svart - Rinia IF Röd |
|
|
Sö 17 dec 15.30 | Plan 3 A |
Rinia IF Svart - Varbergs GIF Svart |
|
|
Sö 17 dec 15.30 | Plan 3 B |
Trönninge BK Grön - Varbergs bois Randig |
|
|
Sö 17 dec 15.45 | Plan 3 A |
Landvetter IS 4 - Trönninge BK Vit |
|
|
Sö 17 dec 15.45 | Plan 3 B |
Landvetter IS 1 - Rinia IF Röd |
|
|
Sö 17 dec 16.00 | Plan 3 A |
Varbergs Bois Grön - Rinia IF Vit |
|
|
Sö 17 dec 16.00 | Plan 3 B |
Trönninge BK Grön - Varbergs bois Randig |
|
|
Sö 17 dec 16.15 | Plan 3 A |
Trönninge BK Vit - Varbergs GIF Blå |
|
|
Sö 17 dec 16.15 | Plan 3 B |
Rinia IF Röd - Trönninge BK Vit grön |
|
|
Sö 17 dec 16.30 | Plan 3 A |
Rinia IF Svart - Varbergs Bois Vit |
|
|
Sö 17 dec 16.30 | Plan 3 B |
Varbergs Bois Svart - Varbergs GIF Röd |
|
|
Sö 17 dec 16.45 | Plan 3 A |
Trönninge BK Vit - Rinia IF Vit |
|
|
Sö 17 dec 16.45 | Plan 3 B |
Landvetter IS 3 - Varbergs bois Randig |
|
|
Sö 17 dec 17.00 | Plan 3 A |
Landvetter IS 2 - Varbergs Bois Vit |
|
|
Sö 17 dec 17.00 | Plan 3 B |
Rinia IF Svart - Varbergs GIF Svart |
|
|
Sö 17 dec 17.15 | Plan 3 B |
Landvetter IS 2 - Varbergs Bois Vit |
|