|
Dato |
Bane |
|
Res |
|
Lø 31 aug 10.00 | Fotball Bane 2 |
Sarpsborg Bandyklubb - Hauger / Ullern |
4 - 2 |
|
Lø 31 aug 10.25 | Fotball Bane 2 |
Stabæk Småjenter 1 - Ready |
1 - 3 |
|
Lø 31 aug 10.50 | Fotball Bane 2 |
Mjøndalen/Solberg MIF/SSK - Snarøya Pink Panthers |
0 - 1 |
|
Lø 31 aug 11.15 | Fotball Bane 2 |
Hauger / Ullern - Stabæk Småjenter 2 |
0 - 3 |
|
Lø 31 aug 11.50 | Fotball Bane 2 |
Ready - Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 2 |
|
Lø 31 aug 12.15 | Fotball Bane 2 |
Snarøya Pink Panthers - Stabæk Småjenter 1 |
2 - 1 |
|
Lø 31 aug 12.40 | Fotball Bane 2 |
Stabæk Småjenter 2 - Mjøndalen/Solberg MIF/SSK |
0 - 0 |
|
Lø 31 aug 13.05 | Fotball Bane 2 |
Stabæk Småjenter 1 - Hauger / Ullern |
1 - 1 |
|
Lø 31 aug 13.45 | Fotball Bane 2 |
Snarøya Pink Panthers - Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 1 |
|
Lø 31 aug 14.10 | Fotball Bane 2 |
Hauger / Ullern - Ready |
0 - 6 |
|
Lø 31 aug 14.35 | Fotball Bane 2 |
Snarøya Pink Panthers - Stabæk Småjenter 2 |
4 - 0 |
|
Lø 31 aug 15.00 | Fotball Bane 2 |
Ready - Mjøndalen/Solberg MIF/SSK |
3 - 0 |
|
Lø 31 aug 15.25 | Fotball Bane 2 |
Stabæk Småjenter 2 - Sarpsborg Bandyklubb |
0 - 0 |
|
Lø 31 aug 15.50 | Fotball Bane 2 |
Mjøndalen/Solberg MIF/SSK - Stabæk Småjenter 1 |
4 - 0 |
|
Sø 1 sep 08.55 | Ungdomshallen |
Sarpsborg Bandyklubb - Hauger / Ullern |
3 - 0 |
|
Sø 1 sep 09.20 | Sparta Amfi |
Stabæk Småjenter 1 - Ready |
1 - 0 |
|
Sø 1 sep 09.20 | Ungdomshallen |
Stabæk Småjenter 2 - Mjøndalen/Solberg MIF/SSK |
4 - 3 |
|
Sø 1 sep 10.10 | Ungdomshallen |
Hauger / Ullern - Ready |
1 - 1 |
|
Sø 1 sep 10.50 | Sparta Amfi |
Snarøya Pink Panthers - Stabæk Småjenter 2 |
2 - 3 |
|
Sø 1 sep 11.15 | Sparta Amfi |
Ready - Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 3 |
|
Sø 1 sep 11.15 | Ungdomshallen |
Hauger / Ullern - Stabæk Småjenter 2 |
0 - 6 |
|
Sø 1 sep 11.40 | Sparta Amfi |
Mjøndalen/Solberg MIF/SSK - Snarøya Pink Panthers |
1 - 8 |
|
Sø 1 sep 12.05 | Sparta Amfi |
Stabæk Småjenter 1 - Hauger / Ullern |
4 - 4 |
|
Sø 1 sep 12.30 | Sparta Amfi |
Stabæk Småjenter 2 - Sarpsborg Bandyklubb |
1 - 1 |
|
Sø 1 sep 12.35 | Ungdomshallen |
Mjøndalen/Solberg MIF/SSK - Stabæk Småjenter 1 |
5 - 3 |
|
Sø 1 sep 14.05 | Ungdomshallen |
Snarøya Pink Panthers - Sarpsborg Bandyklubb |
3 - 0 |
|
Sø 1 sep 15.20 | Ungdomshallen |
Ready - Mjøndalen/Solberg MIF/SSK |
3 - 3 |
|
Sø 1 sep 15.45 | Ungdomshallen |
Snarøya Pink Panthers - Stabæk Småjenter 1 |
5 - 2 |