Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
142. | Lö 8 okt 13.40 | 1 Elkontakt | Mölnlycke IF Mif 2 - Brämhults IK 05 Svart | 0 - 2 |
143. | Lö 8 okt 13.40 | 2 Elkontakt | Norrby IF - Bergdalens IK | 1 - 0 |
144. | Lö 8 okt 13.40 | 3 Elkontakt | IF WARTA Röd - IFK Trollhättan | 2 - 3 |
145. | Lö 8 okt 13.40 | 4 Café Viskan | Vara sk Gul - IFK Skövde BlåVit | 2 - 1 |
146. | Lö 8 okt 13.40 | 5 Café Viskan | Sjövalla FK Vit - Brämhults IK 04 Vit | 2 - 0 |
147. | Lö 8 okt 13.40 | 6 Café Viskan | Halvorstorps IS Svart - IF WARTA Vit | 4 - 1 |
148. | Lö 8 okt 13.40 | 7 SEB | Arentorp Helås FK - IFK Skövde Vit | 0 - 1 |
149. | Lö 8 okt 13.40 | 8 SEB | Borås AIK I - SK Mjörn | 0 - 3 |
150. | Lö 8 okt 13.40 | 9 SEB | Kullavägens Bk Blå - Värnamo Södra FF Röd | 3 - 0 |
151. | Lö 8 okt 14.00 | 1 Elkontakt | IF Elfsborg Gulsvart - Frillesås FF Grön | 1 - 0 |
152. | Lö 8 okt 14.00 | 7 SEB | Gerdskens BK - Brämhults IK 04 Svart | 2 - 1 |
153. | Lö 8 okt 14.00 | 3 Elkontakt | LGM - Kinna IF Blå | 2 - 3 |
154. | Lö 8 okt 14.00 | 4 Café Viskan | Vedums AIS Röd - IF Väster Orange | 5 - 6 |
155. | Lö 8 okt 14.00 | 9 SEB | IF Elfsborg Gul - Solängens BK Vit | 2 - 0 |
156. | Lö 8 okt 14.00 | 6 Café Viskan | Lilla Träslövs FF Vit - Kållered SK 2 | 3 - 4 |
157. | Lö 8 okt 14.20 | 9 SEB | Kinna IF P05 - Näsets SK | 3 - 0 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
174. | Lö 8 okt 15.20 | 1 Elkontakt | Brämhults IK 05 Svart - Norrby IF | 1 - 0 |
175. | Lö 8 okt 15.20 | 2 Elkontakt | IFK Trollhättan - Vara sk Gul | 6 - 0 |
176. | Lö 8 okt 15.20 | 3 Elkontakt | Sjövalla FK Vit - Halvorstorps IS Svart | 0 - 2 |
177. | Lö 8 okt 15.20 | 4 Café Viskan | IFK Skövde Vit - SK Mjörn | 3 - 1 |
178. | Lö 8 okt 15.20 | 5 Café Viskan | Kullavägens Bk Blå - IF Elfsborg Gulsvart | 3 - 0 |
179. | Lö 8 okt 15.20 | 6 Café Viskan | Gerdskens BK - Kinna IF Blå | 2 - 0 |
180. | Lö 8 okt 15.20 | 7 SEB | IF Väster Orange - IF Elfsborg Gul | 0 - 4 |
181. | Lö 8 okt 15.20 | 8 SEB | Kållered SK 2 - Kinna IF P05 | 7 - 2 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
190. | Lö 8 okt 16.20 | 5 Café Viskan | Brämhults IK 05 Svart - IFK Trollhättan | 1 - 5 |
191. | Lö 8 okt 16.20 | 6 Café Viskan | Halvorstorps IS Svart - IFK Skövde Vit | 3 - 0 |
192. | Lö 8 okt 16.20 | 7 SEB | Kullavägens Bk Blå - Gerdskens BK | 2 - 0 |
193. | Lö 8 okt 16.20 | 8 SEB | IF Elfsborg Gul - Kållered SK 2 | 3 - 0 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
200. | Lö 8 okt 17.00 | 7 SEB | IFK Trollhättan - Halvorstorps IS Svart | 3 - 1 |
201. | Lö 8 okt 17.00 | 9 SEB | Kullavägens Bk Blå - IF Elfsborg Gul | 1 - 0 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
204. | Lö 8 okt 17.40 | 1 Elkontakt | IFK Trollhättan - Kullavägens Bk Blå | 1 - 6 |