|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Lö 15 feb 09.00 | PLAN 1 |
Diddes Hjältar - Skagersvik Flyers |
1 - 1 |
|
Lö 15 feb 09.00 | PLAN 2 |
Moelven Vänerply - Brötetorp Whitehawks |
1 - 5 |
|
Lö 15 feb 09.20 | PLAN 1 |
Partex - Rävas Elände |
1 - 1 |
|
Lö 15 feb 09.20 | PLAN 2 |
Sjölyckan Bandy - Rectum Raiders |
6 - 0 |
|
Lö 15 feb 09.40 | PLAN 1 |
Brötetorp Whitehawks - Skagersvik Flyers |
0 - 1 |
|
Lö 15 feb 09.40 | PLAN 2 |
Moelven Vänerply - Diddes Hjältar |
1 - 1 |
|
Lö 15 feb 10.25 | PLAN 1 |
Rectum Raiders - Partex |
0 - 2 |
|
Lö 15 feb 10.25 | PLAN 2 |
Rävas Elände - Sjölyckan Bandy |
1 - 1 |
|
Lö 15 feb 10.45 | PLAN 1 |
Skagersvik Flyers - Moelven Vänerply |
5 - 1 |
|
Lö 15 feb 10.45 | PLAN 2 |
Diddes Hjältar - Brötetorp Whitehawks |
3 - 0 |
|
Lö 15 feb 11.05 | PLAN 1 |
Partex - Sjölyckan Bandy |
0 - 3 |
|
Lö 15 feb 11.05 | PLAN 2 |
Rectum Raiders - Rävas Elände |
1 - 8 |
|
Lö 15 feb 11.50 | PLAN 1 |
Skagersvik Flyers - Partex |
5 - 0 |
|
Lö 15 feb 11.50 | PLAN 2 |
Sjölyckan Bandy - Brötetorp Whitehawks |
1 - 2 |
|
Lö 15 feb 12.10 | PLAN 1 |
Rävas Elände - Moelven Vänerply |
3 - 0 |
|
Lö 15 feb 12.10 | PLAN 2 |
Diddes Hjältar - Rectum Raiders |
13 - 0 |
|
Lö 15 feb 12.30 | PLAN 1 |
Brötetorp Whitehawks - Rävas Elände |
2 - 2 |
|
Lö 15 feb 12.30 | PLAN 2 |
Moelven Vänerply - Sjölyckan Bandy |
1 - 2 |
|
Lö 15 feb 13.15 | PLAN 1 |
Rectum Raiders - Skagersvik Flyers |
0 - 10 |
|
Lö 15 feb 13.15 | PLAN 2 |
Partex - Diddes Hjältar |
0 - 4 |
|
Lö 15 feb 13.35 | PLAN 1 |
Skagersvik Flyers - Sjölyckan Bandy |
1 - 2 |
|
Lö 15 feb 13.35 | PLAN 2 |
Moelven Vänerply - Rectum Raiders |
6 - 0 |
|
Lö 15 feb 13.55 | PLAN 1 |
Diddes Hjältar - Rävas Elände |
5 - 1 |
|
Lö 15 feb 13.55 | PLAN 2 |
Brötetorp Whitehawks - Partex |
2 - 1 |
|
Lö 15 feb 14.40 | PLAN 1 |
Rävas Elände - Skagersvik Flyers |
0 - 2 |
|
Lö 15 feb 14.40 | PLAN 2 |
Sjölyckan Bandy - Diddes Hjältar |
0 - 2 |
|
Lö 15 feb 15.00 | PLAN 1 |
Rectum Raiders - Brötetorp Whitehawks |
0 - 5 |
|
Lö 15 feb 15.00 | PLAN 2 |
Partex - Moelven Vänerply |
1 - 3 |