To content
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 uses
Cupmate
GAcup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Team registration
Sponsors
History
Contact
Log in
#55 - Fr 26 jan 20.30 - Group B - Sol
FC Gute
Orange
0 - 3
FC Boo
Svart
-
Lucas Dogramaci Svanberg 4
FC Gute Orange:
1. Hannes Björk (Go)
1. Noel Hagberg (Go)
5. Vidar Liljenberg
10. Melvin Ronsten
12. Robin Aalto-Appelqvist
13. Neo Forsman
14. Edvin Borg
16. Pa Secka
Magnus Wate
Mattias Nordberg
FC Boo Svart:
1. Lukas Wannfors
3. Elias Öberg
4. Isac Adin Paulson
6. Kenny Karlsson
11. Lucas Dogramaci Svanberg
12. Ture Duvander
14. Benjamin Sjö
Henrik Widlund
Kenneth Öberg
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Search team
Sponsors
Arrangörer
GAcup 2018 uses
Cupmate