To content
FC Gute - GAcup 2018 (26 - 28 jan 2018)
GAcup 2018 uses
Cupmate
GAcup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Team registration
Sponsors
History
Contact
Log in
#44 - Fr 26 jan 19.50 - Group C - Söd
Väskinde AIS
1 - 1
GRABBHALVE
FC Gute 4
Zia Karimi 1
Anthony Bacon Bricis 1
Väskinde AIS:
Alex Östman
Javad
1. Reza Gurbani
3. Abdul Salam Rafaat
3. Alex Östman
4. Kasper Lindberg
5. Arvid Norman
6. Javad Hasseini
6. Welten Azez
7. Zia Karimi
10. Joel Reintz
12. Jamal Almohamed
14. Mohammad Husseini
15. Simon Karlkvist
Henrik Reintz
Mnhal salamah
Sören Norman
GRABBHALVE FC Gute 4:
2. Adam Kurden Gottberg
11. Lucas Bejrum
17. Isac Bejrum
18. Filip Johnsson
27. S. Nesh
55. Samuel Harlevi
69. Erik Gingern Tingström
75. Benne Sparrisen Rydberg
80. Anthony Bacon Bricis
89. Minilands
98. Jr. Löken
Gustav Olofsson
Lukas Mattsson
Oskar Torndahl
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva ELKOM (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer Elfiberbolaget (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva Restaurang Visborg (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer Restaurang Visborg (Öp mix M)
Damjuniorer (99-01) Stadium (DJ)
Damseniorer Stadium (DamS)
Flickor 10 år (08) Destination Gotland (F10)
Flickor 11 år (07) Destination Gotland (F11)
Flickor 13 (05) ICA Nära Visborg (F13)
Flickor 14 (04) ICA Nära Visborg (F14)
Flickor 15 år (03) ICA Nära Visborg (F 15)
Herr Seniorer A Gotlands Allehanda (H Sen A)
Herr Seniorer B Gotlands Allehanda (H Sen B)
Herr Seniorer C Gotlands Allehanda (H Sen C)
Herrjuniorer (99-01) Gotlands Åkericentral (HJ)
Pojkar 09 år (09) Destination Gotland (P9)
Pojkar 10 år (08) Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (07) Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (06) Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (05) McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (04) Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (03) Ala Buss (P15)
Pojkar 16 år (02) Julia Hultgren (P16)
Veteraner herrar Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Search team
Sponsors
Arrangörer
GAcup 2018 uses
Cupmate