To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2018 (10 - 13 may 2018)
Cup Halmstad 2018 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2018
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Pitches
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Team registration
History
Contact
Log in
#12 - Th 10 may 12.15 - Group B - Plan D
Lilla Träslövs FF
1 - 1
Räppe Goif
Lilla Träslövs FF:
Räppe Goif:
19. Alva Lundqvist (Go)
2. Rebecka Dahlen (K)
4. Liv Persson Hellberg
5. Nina Gustavsson
6. Emma Torstensson
7. Maja Schöldberg
12. Alice Engström
14. Elise Lingborg Paulsson
16. Fanny Hansson
17. Elise Hagelberg
20. Emma Söderlund
21. Miranda Gyllenswärd Lindman
22. Alma Lidén
Mathias Hansson
Back
Games by class
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Pitches
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
List of referees
Search team
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2018 uses
Cupmate