Til indholdet
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2018 (10 - 13 maj 2018)
Cup Halmstad 2018 bruger
Cupmate
Cup Halmstad 2018
Kamp program
Hold
Planer
Start
Information
Kamp program
Kampe pr klasse
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Baner
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Tilmelding
Historie
Kontakt
Login
#174 - Fr 11 maj 09.50 - Gruppe D - Plan E-1
Oskarström IS
3 - 0
Teckomatorp SK
Oskarström IS:
Teckomatorp SK:
3. Viktor Johansson
4. John Ahlbin
5. Otis Lannemyr
7. Mattias Arenstrup
8. Lukas Ziegler
9. Ludvig Forsvall
10. Axel Pålsson
13. Melwin Hallen
21. Melvin Nyman
56. Ajdin Kobilica
99. Malte Hillerborg
Henric Nyman
Johan Pålsson
Patrik Johansson
Tilbage
Kampe pr klasse
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Baner
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Oversigt over dommere
Søg hold
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2018 bruger
Cupmate