Til innhold
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2018 (10 - 13 mai 2018)
Cup Halmstad 2018 bruker
Cupmate
Cup Halmstad 2018
Kampoppsett
Lag
Planer
Start
Informasjon
Kampoppsett
Kampoppsett klasser
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Baner
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Påmelding
Historikk
Kontakt
Logg inn
#174 - Fr 11 mai 09.50 - Pulje D - Plan E-1
Oskarström IS
3 - 0
Teckomatorp SK
Oskarström IS:
Teckomatorp SK:
3. Viktor Johansson
4. John Ahlbin
5. Otis Lannemyr
7. Mattias Arenstrup
8. Lukas Ziegler
9. Ludvig Forsvall
10. Axel Pålsson
13. Melwin Hallen
21. Melvin Nyman
56. Ajdin Kobilica
99. Malte Hillerborg
Henric Nyman
Johan Pålsson
Patrik Johansson
Tilbake
Kampoppsett klasser
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Baner
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Liste over dommere
Søk etter lag
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2018 bruker
Cupmate