To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2018 (10 - 13 may 2018)
Cup Halmstad 2018 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2018
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Pitches
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Team registration
History
Contact
Log in
#196 - Fr 11 may 11.50 - Group D - Plan C-1
Varbergs BoIS FC
Svart
3 - 2
Teckomatorp SK
Varbergs BoIS FC Svart:
Teckomatorp SK:
3. Viktor Johansson
4. John Ahlbin
5. Otis Lannemyr
7. Mattias Arenstrup
8. Lukas Ziegler
9. Ludvig Forsvall
10. Axel Pålsson
13. Melwin Hallen
21. Melvin Nyman
56. Ajdin Kobilica
99. Malte Hillerborg
Henric Nyman
Johan Pålsson
Patrik Johansson
Back
Games by class
F11 (F2007/F2008), 7 mot 7
F12 (F2006), 7 mot 7
F13 (F2005), 9 mot 9
F9 (F2009/F2010), 5 mot 5
P10 (P2008), 7 mot 7
P11 (P2007), 7 mot 7
P12 (P2006), 7 mot 7
P13 (P2005), 9 mot 9
P14 (P2004), 9 mot 9
P15 (P2003), 11 mot 11
P6 (P2012), 3 mot 3
P8 (P2010), 5 mot 5
P8-X (P2011/2010 tidigare P7), 5 mot 5
P9 (P2009), 5 mot 5
Pitches
Plan A, 9-manna, 11-manna, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7-manna (Plan A-1)
Plan A-2, 7-manna (Plan A-2)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-1-A, 3-manna konstgräs (Plan C-1-A)
Plan C-1-B, 3-manna konstgräs (Plan C-1-B)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
List of referees
Search team
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2018 uses
Cupmate