Till innehåll
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2019 (30 maj - 2 jun 2019)
Cup Halmstad 2019 använder
Cupmate
Cup Halmstad 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Planer
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#118 - Sö 2 jun 12.35 - F12 (F2007), 7 mot 7 Grupp D - Plan A-3
Lilla Träslövs FF
Vit
0 - 2
IF Böljan Falkenberg
Blå
Lilla Träslövs FF Vit:
IF Böljan Falkenberg Blå:
Filippa Koch
6. Alice Svensson
7. Bianca Holgersson
8. Fathima Hassan
12. Josefin Collins
13. Leia Harder
14. Lorita Kelmendi
15. Mira Sjösten
16. Polly Andersson
17. Selma Ottosson
18. Tanya Eliasson
19. Zahra Ziani
Chris Collins
Gunilla Olsson
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Planer
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
Domarlista
Sök lag
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2019 använder
Cupmate