Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2019 (6 - 8 sep 2019)
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#12 - Fr 6 sep 19.30 - Flickor Röd Svår Grupp B - Idrott Hall 1
Trosa Edanö F0304
3 - 1
Tumba Innebandy FRöd
Röd
Tid
Spelare
00:00
1-0
Tindra Pihlstål
00:00
1-1
Lovisa Amnelius
00:00
2-1
Rebecca Lindskog
00:00
3-1
Ronja elmessaar
Trosa Edanö F0304:
2. Elsa Henriksson
5. Frida Halvardsson
7. Rebecca Lindskog
8. Alva Berglund
9. Anna Flensburg (K)
10. Natalie Flensburg
11. Maya Fuentes Elowson
12. Kajsa Klyver
15. Tindra Pihlstål
16. Linnea Klintevik
17. Sarah Tapper
19. Ronja elmessaar
21. Josefine Nyberg Kempe
31. Moa Johnson
Catrin Pihlstål
Jeanette Flensburg
Thomas Lindskog
Tumba Innebandy FRöd Röd:
2. Vendela Lindfeldt
3. Daniella Moré
4. Isabella Kolm
5. Wilma Widén
6. Ebba Sjöberg
7. Lovisa Amnelius
9. Angelica Chabo
10. Fanny Holmsten
14. Anna Persson
16. Elsa Lindberg
20. Amanda Eriksson
31. Linn Hellsten
41. Ellen Stridsberg
Johan Lindberg
Jonas Svensson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate