Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2019 (6 - 8 sep 2019)
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#100 - Sö 8 sep 09.30 - Flickor Röd Svår B-slutspel - Semifinal - Idrott Hall 1
Huddinge IK
0 - 2
Värmdö IF
Huddinge IK :
1. Julia Olofsson
3. Elvira Nilsson
7. Minou Holm
9. Tilde Engberg
10. Alva Berglund
11. Emelie Karlsson
12. Saga Bergman
13. Maja Lundström
14. Amanda Holmberg Ekefjord
15. Tove Ivarsson
16. Thea Arvidsson
17. Frida Planemo
18. Tindra Ryrström
19. Amilia Nordstrand
21. Tilde Callin
22. Moa Agdahl
23. Fanny Vikström
24. Cornelia Ollert
28. Emma Lindqvist
99. Karin Peterson
Henrik Nordstrand
Jonny Arvidsson
Mikael Holmberg
Teddy Vikström
Värmdö IF:
33. Klara Persson (Mv)
55. Sanna Karlsson (Mv)
Peter Meller
Rikard Ulvshammar
3. Ella Danielsson
5. Maja Lidberg
6. Karolina Nilsson
7. Sanna Ekeberg
10. Ida Meller
11. Tuva Wrigge
13. Vendela Blomgren
14. Tinde D Strandgård
16. Elin Liljekvist
19. Kajsa Ekmyr Garpenbeck
20. Alva Jansson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate