Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2019 (6 - 8 sep 2019)
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#4 - Fr 6 sep 18.00 - Flickor Röd Lätt Grupp A - Malmsjö
Nykvarn IF
F07/08
0 - 9
Ingarö IF F05/06
Nykvarn IF F07/08:
2. Leona Assia
3. Lilja Hagström
4. Nathalie Karlsson
5. Ebba Wikström Queckfeldt
10. Lisa Lindvall
12. Maja Westberg
22. Erika Jansson
23. Evelina Siimes Gladh
24. Stella Hägg
26. Nelly Palm
27. Tilde Westbom Lampinen
29. Tova Eriksson
31. Venla Helminen
32. Meja Borneland Frickner
34. Tindra Hedlund
35. Malin Hagman
36. Hanna Bergvall
38. Ines Rupinski
Dan Bergvall
Niklas Hägg
Tommy Hagman
Ingarö IF F05/06:
2. Mikaela Nyhammar
3. Lovisa Hutter
4. Tess Danielsson
5. Lisa Bergman
9. Emma Hannus
17. Signe Nyman
18. Olivia Danielsson
19. Klara Bladh
21. Eira Nyman
23. Norah Blomqvist
24. Emilia Westgaard
34. Emelie Karlsson
37. Agnes Lindberg
50. Sara Lindqvist
51. Emma Lundmark
52. Edith Lönnerblad
Patrik Danielsson
Sverker Nyman
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate