Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2019 (6 - 8 sep 2019)
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#21 - Lö 7 sep 08.00 - Flickor Röd Lätt Grupp A - Idrott Hall 1
Tumba Innebandy FRöd
Svart
0 - 2
Ingarö IF F05/06
Tid
Spelare
12:01
0-1
Lisa Bergman (Agnes Lindberg)
18:47
0-2
Olivia Danielsson (Eira Nyman)
Tumba Innebandy FRöd Svart:
1. Isabella Chabo
23. Maria Azmirly
24. Anja Stenberg
25. Anna Ridström
26. Esra Sertcanli
27. Emeli Falkman
28. Emelia Wagenborg
29. Emma Lundin
32. Olivia Aska Huli
33. Frida Lundberg
35. Jonna Gillerberg
36. Julia Karlsson
37. Linnea Andersson
38. Moa Säfvenfeldt
39. Nina Arnbom
41. Olivia Chamorro
44. Tilde Martin
45. Tuvali Gradin
99. Ina Stålhand
Eduardo Chamorro
Erik Arnbom
Jimmie Karlsson
Jimmy Dahlin
Lollo Lindgren
Ingarö IF F05/06:
2. Mikaela Nyhammar
3. Lovisa Hutter
4. Tess Danielsson
5. Lisa Bergman
9. Emma Hannus
17. Signe Nyman
18. Olivia Danielsson
19. Klara Bladh
21. Eira Nyman
23. Norah Blomqvist
24. Emilia Westgaard
34. Emelie Karlsson
37. Agnes Lindberg
50. Sara Lindqvist
51. Emma Lundmark
52. Edith Lönnerblad
Patrik Danielsson
Sverker Nyman
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate