To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
#229 - Sa 1 feb 13.30 - Group B - Sol
Hemse BK
FC Gute
Svart/orange3
Hemse BK:
8. Alfonz Sanna Norling
10. Lukas Berge
11. Gabriel Hallgren
12. Ivar Stumle
13. Einar Lidman
14. Terje Eriksson
15. Elias Flodbek
16. Eskil Ekström
17. Walter Funk
FC Gute Svart/orange3:
Elliot Mandelberg
Leo De Boer
Leonard Alarcon Olsson
Malte Bonnevier
Oliver Hammerin
Sami Obadi Kadher
Viktor Gardell
Daniel Olsson
Robert Mandelberg
Back
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate