Till innehåll
Upsala IF - Ekebycupen 2021 (2 - 3 okt 2021)
Ekebycupen 2021 använder
Cupmate
Ekebycupen 2021
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F11 (2010)
F12 (2009)
F7 (2014)
F8 (2013)
F9 (2012)
P10 (2011)
P11 (2010)
P12 (2009)
P7 (2014)
P8 (2013)
P9 (2012)
Planer
Plan 1 - Ekebyvallen 9-manna (Plan 1)
Plan 10 - Ekebydalen konstgräs (Plan 10)
Plan 11 - Ekebydalen konstgräs (Plan 11)
Plan 12 - Ekebyvallen 5-manna 1 (Plan 12)
Plan 13 - Ekebyvallen 5-manna 2 (Plan 13)
Plan 14 - Ekebyvallen 5-manna 3 (Plan 14)
Plan 2 - Ekebyvallen 7-manna (Plan 2)
Plan 3 - Ekebyvallen 11-manna (Plan 3)
Plan 4 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 4)
Plan 5 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 5)
Plan 6 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 6)
Plan 7 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 7)
Plan 8 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 8)
Plan 9 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 9)
Anmälan
Hitta hit och Plankartor
Historia
Kontakt
Logga in
#84 - Sö 3 okt 09.30 - P12 (2009) Grupp A - Plan 1
IFK Stocksund
1
-
Sunnersta AIF
Vit
IFK Stocksund 1:
Sunnersta AIF Vit:
Adam Ladenfors
Axel Åkerblom
Elias Teixeira Gomes
Ethan Owolu
Filip Gustavsson
Humphrey Saunders
Isak Tedeholm
Julius Thorner
Lowe Lundell
Max Adalberth
Nils Karlstam
Sakariye Mahamed
Sixten Ekstrand
Svante Ryttlefors
Magnus Åkerblom
Tillbaka
Spelschema klasser
F11 (2010)
F12 (2009)
F7 (2014)
F8 (2013)
F9 (2012)
P10 (2011)
P11 (2010)
P12 (2009)
P7 (2014)
P8 (2013)
P9 (2012)
Planer
Plan 1 - Ekebyvallen 9-manna (Plan 1)
Plan 10 - Ekebydalen konstgräs (Plan 10)
Plan 11 - Ekebydalen konstgräs (Plan 11)
Plan 12 - Ekebyvallen 5-manna 1 (Plan 12)
Plan 13 - Ekebyvallen 5-manna 2 (Plan 13)
Plan 14 - Ekebyvallen 5-manna 3 (Plan 14)
Plan 2 - Ekebyvallen 7-manna (Plan 2)
Plan 3 - Ekebyvallen 11-manna (Plan 3)
Plan 4 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 4)
Plan 5 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 5)
Plan 6 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 6)
Plan 7 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 7)
Plan 8 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 8)
Plan 9 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 9)
Domarlista
Sök lag
Ekebycupen 2021 använder
Cupmate