Till innehåll
Upsala IF - Ekebycupen 2021 (2 - 3 okt 2021)
Ekebycupen 2021 använder
Cupmate
Ekebycupen 2021
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F11 (2010)
F12 (2009)
F7 (2014)
F8 (2013)
F9 (2012)
P10 (2011)
P11 (2010)
P12 (2009)
P7 (2014)
P8 (2013)
P9 (2012)
Planer
Plan 1 - Ekebyvallen 9-manna (Plan 1)
Plan 10 - Ekebydalen konstgräs (Plan 10)
Plan 11 - Ekebydalen konstgräs (Plan 11)
Plan 12 - Ekebyvallen 5-manna 1 (Plan 12)
Plan 13 - Ekebyvallen 5-manna 2 (Plan 13)
Plan 14 - Ekebyvallen 5-manna 3 (Plan 14)
Plan 2 - Ekebyvallen 7-manna (Plan 2)
Plan 3 - Ekebyvallen 11-manna (Plan 3)
Plan 4 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 4)
Plan 5 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 5)
Plan 6 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 6)
Plan 7 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 7)
Plan 8 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 8)
Plan 9 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 9)
Anmälan
Hitta hit och Plankartor
Historia
Kontakt
Logga in
#20 - Lö 2 okt 10.30 - F12 (2009) Grupp A - Plan 3
Upsala IF
-
Sk Iron
Upsala IF:
Sk Iron:
Agnes Broberg
Agnes Segelström
Alice Eklund
Alice Wretling
Amaya Valdebenito
Ebba Frisk
Ella Lundström
Elsa Jansson
Emilia Grybäck
Justine Hellman
Lina Ramsten Zelin
Maja Engberg
Mira Hjerth Jansson
Novali Söderström
Tilde Andersson
Tyra Incitis
Anders Lundström
Fredrik Andersson
Mattias Frisk
Roger Ramsten
Stefan Damjanovic Söderström
Tillbaka
Spelschema klasser
F11 (2010)
F12 (2009)
F7 (2014)
F8 (2013)
F9 (2012)
P10 (2011)
P11 (2010)
P12 (2009)
P7 (2014)
P8 (2013)
P9 (2012)
Planer
Plan 1 - Ekebyvallen 9-manna (Plan 1)
Plan 10 - Ekebydalen konstgräs (Plan 10)
Plan 11 - Ekebydalen konstgräs (Plan 11)
Plan 12 - Ekebyvallen 5-manna 1 (Plan 12)
Plan 13 - Ekebyvallen 5-manna 2 (Plan 13)
Plan 14 - Ekebyvallen 5-manna 3 (Plan 14)
Plan 2 - Ekebyvallen 7-manna (Plan 2)
Plan 3 - Ekebyvallen 11-manna (Plan 3)
Plan 4 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 4)
Plan 5 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 5)
Plan 6 - Ekebydalen 11-manna 1 (Plan 6)
Plan 7 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 7)
Plan 8 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 8)
Plan 9 - Ekebydalen 11-manna 2 (Plan 9)
Domarlista
Sök lag
Ekebycupen 2021 använder
Cupmate