Till innehåll
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2024 (9 - 12 maj 2024)
Cup Halmstad 2024 använder
Cupmate
Cup Halmstad 2024
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Planer
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#53 - Fr 10 maj 08.40 - F14, födda 2010 Grupp B - Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs
Lagans AIK
5 - 1
LGM - Stafsinge
Lagans AIK:
1. Tindra Wingdén (Mv)
2. Ines Ritsinger
3. Selma Andersson
6. Mahlonolo Alhbin
7. Agnes Karlsson
8. Tindra Andersson
9. Ingrid Torstensson
11. Tove Sundquist
12. Susanne Bersico
13. Annie Karlsson
14. Alice Svensson (K)
17. Linnea Hansson
18. Vera Öman
Annie Salomonsson
Elin Ritsinger
John Ritsinger
LGM - Stafsinge:
2. Hilma Hansson
3. Elsa Wallrud
6. Tilda Ejlersen
7. Nayela Sanell
8. Jouline Hernman
9. Naiomi Andersson
10. Gabriella Claesson
11. Ida Westmar
13. Nova Torsson
14. Ellen Ström
15. Ines Källström
17. Wilma Sibelius
Jakob Ejlersen
Kristian Torsson
Per Claesson
Tillbaka
Spelschema klasser
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Planer
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Domarlista
Sök lag
Cup Halmstad Partners
Cup Halmstad 2024 använder
Cupmate