To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2024 (9 - 12 may 2024)
Cup Halmstad 2024 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2024
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Team registration
History
Contact
Log in
#154 - Su 12 may 15.10 - Playoffs - Quarter-final - Plan C
Eslövs BK
12 - 11*
(1-1)
Mölnlycke IS
Vit
Eslövs BK:
1. Marcus Ohlsson
2. Almin Ferhatovic
3. Eric Höstgren
4. Theo Andersson
5. Albin Bynke
6. Wilmer Petersén
7. Milton Canivé
8. Anton Köhalmi
9. Elliot Nilsson
10. Melvin Nyman
11. Erik Lindsäter
12. Jonathan Svegne Lagerqvist
13. Ludvig Olofsson
14. Theo Winther
15. Melvin Lindblad
Mölnlycke IS Vit:
1. Loen Nilsen
2. Filip Norling
5. Olle Kumlin
6. Filip Friman
8. Isak Norling
9. Henrik Nylen
12. Hugo Johansson Uzelac
16. Theodore Schuler
17. Max Friman
18. Vilhelm Larsson
27. Charlie Wagner
30. Isak Jensäter
31. Brian Flores
33. Jean Luc Mugisha
34. Alfred Olsson
* = After extra time/penalties
Back
Games by class
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
List of referees
Search team
Cup Halmstad Partners
Cup Halmstad 2024 uses
Cupmate