Til indholdet
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2024 (9 - 12 maj 2024)
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate
Cup Halmstad 2024
Kamp program
Hold
Planer
Start
Information
Kamp program
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Tilmelding
Historie
Kontakt
Login
#270 - Fr 10 maj 13.00 - Gruppe B - Plan C-3
IF Centern
Alets IK
Syd
IF Centern:
1. Hampus Säfström
2. Esaias Walderbrand
3. Franklin Wallentin Phil
4. August Danielsson
5. Elvin Kleinfeldt
6. Lorentz Bokström
7. Milo Enggren
8. Theo Shabani
9. Tor Åberg
10. Vide Abrahamsson
11. Ville Brehmer
12. William Engdahl
David Säfström
Fredric Phil
Johan Walderbrand
Alets IK Syd:
Arvid Gustafsson
Denys Slobodyniuk
Edvin Tasyurek
Hugo Donnér-Ekeroth
Ibrahim Mahamud
Isyan Kocoglu
Liam Johansson Önnebo
Ludvig Fjellander
Salem Ferhatovic
Vidar Nyström
Mehmet Kocoglu
Rebecca Fjellander
Tilbage
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Oversigt over dommere
Søg hold
Cup Halmstad Partners
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate