Til indholdet
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2024 (9 - 12 maj 2024)
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate
Cup Halmstad 2024
Kamp program
Hold
Planer
Start
Information
Kamp program
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Tilmelding
Historie
Kontakt
Login
#297 - Fr 10 maj 15.00 - Slutspil - Mellemrunda grupp 1 1 - Plan E-2
Snöstorp Nyhem FF
Vit
Näsets SK
Vit
Snöstorp Nyhem FF Vit:
Amar Jedidi
Arwin Sendlak
Gustav Lidetun
Jamie Alsén
Kevin Grahn
Lucas Ablahad
Max Johansson
Rune Jäderås
Zeke Johansson
Näsets SK Vit:
12. Harry Bengtsson
16. Ludvig Berlin
19. Adrian Lorentzon
24. Lucas Yevno Eriksson
26. Sigge Gu Kjellberg
46. Kevin Belas Berntsson
50. Nils Visser
52. Felix Johnstone
59. Isak Frcic
60. Erik Dehlfors
Tilbage
Kampe pr klasse
F10, födda 2014 (F10)
F11, födda 2013 (F11)
F12, födda 2012 (F12)
F13, födda 2011 (F13)
F14, födda 2010 (F14)
F6/7, födda 2018 (F6/7)
F8/9, födda 2015-2016 (F8/9)
P10, födda 2014 (P10)
P11, födda 2013 (P11)
P12, födda 2012 (P12)
P13, födda 2011 (P13)
P14, födda 2010 (P14)
P15, födda 2009 (P15)
P6/7, födda 2018 (P6/7)
P8, födda 2016 (P8)
P9, födda 2015 (P9)
Baner
Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-1, 9mot9, (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-2, 9mot9 (Plan A-2)
Plan A-3 ,7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1 sarg 3v3 (Plan B-1)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, (Plan B-1)
Plan B-2 sarg 3v3 (Plan B-2)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, sarg 3mot3 (Plan B-3)
Plan C, 11mot11 (Plan C)
Plan C, stor 9mot9 (Plan C)
Plan C-1, liten 7mot7 (Plan C-1)
Plan C-1, liten 9mot9 (C-1)
Plan C-2 liten 9mot9 (C-2)
Plan C-2, liten 7mot7 (Plan C-2)
Plan C-3, liten 7mot7 (Plan C-3)
Plan C-4, liten 7mot7 (Plan C-4)
Plan D, 9mot9, 11mot11, naturgräs (Plan D,9mot9, 11mot11, naturgräs)
Plan D-1, 9mot9, 7mot7, 5mot5 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 9mot9, 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3- 7mot7, 5mot5, naturgräs (Plan D-3)
Plan D-4- 5mot5, naturgräs (Plan D-4)
Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs (Plan E, 9mot9, 11mot11- naturgräs)
Plan E-1, 7mot7, 9mot9 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7, 9mot9naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7, naturgräs (Plan E-3)
Plan- A, 11mot11 (Plan- A)
Plan- A, stor 9mot9 (Plan- A)
Oversigt over dommere
Søg hold
Cup Halmstad Partners
Cup Halmstad 2024 bruger
Cupmate