Sisällöön
Mölndals UngdomsCup 2019
Otteluohjelma
Joukkueet
Pelikentät
Turnausinfo
Mölndals UngdomsCup 2019
Otteluohjelma
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Etsi joukkue
Ilmoittautuminen
Tiedot
Luokkia
Ilmoittautuneet joukkueet
Sponsorit
Historia
Yhteystiedot
Kirjaudu sisään
P07
Otteluohjelma:
Lohko A
Lohko A
Eken IBK Gul
- Lila
Eken IBK Lila
- Lila
FBC karlskrona Orange svart svart
- Orange
Frölunda IBK
- Grön
IBK Bergum Lag 1 rosa
- Rosa (Vit)
IBK Bergum Lynx
- Rosa (Svart )
IBK Lund P07/08 Sandby
- Svart-Limegrönt
IK Zenith
- Grön
Kärra IBK 07
- Svart
Landvetter Wings Blå
- Blå/vit
Landvetter Wings Vit
- Blå/vit
Mölndals IBF
- Röd
Pixbo Wallenstam Rödrävar
- Röd/vit randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam Viträvar
- Röd/vit randig, Röd, Röd
Utbynäs SK
- Gul
Päivämäärä
Kenttä
63
La 27 huh 08.00
Salming
Frölunda IBK
5 - 4
IBK Bergum Lynx
73
La 27 huh 08.45
Salming
IK Zenith
1 - 16
Pixbo Wallenstam Viträvar
74
La 27 huh 08.45
Katrineberg
Eken IBK Gul
0 - 1
Mölndals IBF
85
La 27 huh 09.30
Salming
IBK Bergum Lynx
2 - 7
IBK Bergum Lag 1 rosa
86
La 27 huh 09.30
Katrineberg
Landvetter Wings Blå
4 - 3
Utbynäs SK
97
La 27 huh 10.15
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Viträvar
4 - 0
Frölunda IBK
98
La 27 huh 10.15
Katrineberg
Mölndals IBF
0 - 7
Kärra IBK 07
108
La 27 huh 11.00
Askims Sporthall
IBK Lund P07/08 Sandby
1 - 2
Landvetter Wings Vit
109
La 27 huh 11.00
Katrineberg
Utbynäs SK
1 - 2
Eken IBK Gul
120
La 27 huh 11.45
Askims Sporthall
IBK Bergum Lynx
1 - 10
Pixbo Wallenstam Viträvar
121
La 27 huh 11.45
Katrineberg
Kärra IBK 07
1 - 1
Landvetter Wings Blå
134
La 27 huh 12.30
Askims Sporthall
IBK Bergum Lag 1 rosa
10 - 0
IK Zenith
135
La 27 huh 12.30
Katrineberg
Mölndals IBF
1 - 4
Utbynäs SK
144
La 27 huh 13.15
Askims Sporthall
FBC karlskrona Orange svart svart
2 - 2
Pixbo Wallenstam Rödrävar
145
La 27 huh 13.15
Katrineberg
Kärra IBK 07
5 - 0
Eken IBK Gul
156
La 27 huh 14.00
Askims Sporthall
Landvetter Wings Vit
6 - 3
Eken IBK Lila
157
La 27 huh 14.00
Katrineberg
Landvetter Wings Blå
3 - 2
Mölndals IBF
168
La 27 huh 14.45
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Rödrävar
0 - 2
IBK Lund P07/08 Sandby
169
La 27 huh 14.45
Katrineberg
Utbynäs SK
2 - 1
Kärra IBK 07
181
La 27 huh 15.30
Askims Sporthall
Eken IBK Lila
2 - 5
FBC karlskrona Orange svart svart
182
La 27 huh 15.30
Katrineberg
Eken IBK Gul
3 - 3
Landvetter Wings Blå
192
La 27 huh 16.15
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 rosa
6 - 2
Frölunda IBK
203
La 27 huh 17.00
Askims Sporthall
Landvetter Wings Vit
1 - 2
Pixbo Wallenstam Rödrävar
204
La 27 huh 17.00
Katrineberg
IK Zenith
2 - 6
IBK Bergum Lynx
216
La 27 huh 17.45
Askims Sporthall
Eken IBK Lila
4 - 2
IBK Lund P07/08 Sandby
217
La 27 huh 17.45
Katrineberg
Pixbo Wallenstam Viträvar
3 - 3
IBK Bergum Lag 1 rosa
230
La 27 huh 18.30
Askims Sporthall
FBC karlskrona Orange svart svart
6 - 4
Landvetter Wings Vit
231
La 27 huh 18.30
Katrineberg
Frölunda IBK
7 - 1
IK Zenith
239
La 27 huh 19.15
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Rödrävar
1 - 3
Eken IBK Lila
271
Su 28 huh 09.00
Salming
IBK Lund P07/08 Sandby
0 - 1
FBC karlskrona Orange svart svart
Samarbetspartners
Mölndals UngdomsCup 2019 käyttää