Sisällöön
Mölndals UngdomsCup 2019
Otteluohjelma
Joukkueet
Pelikentät
Turnausinfo
Mölndals UngdomsCup 2019
Otteluohjelma
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Etsi joukkue
Ilmoittautuminen
Tiedot
Luokkia
Ilmoittautuneet joukkueet
Sponsorit
Historia
Yhteystiedot
Kirjaudu sisään
P08
Otteluohjelma:
Lohko A
Tilasto
Lohko A
Dingle Aik
- Blå/Blå
Eken IBK
- Lila
Frölunda IBK
- Grön
IBK Göteborg
- Svart (Vit)
Landvetter Wings Lag blå
- Blå/vit
Landvetter Wings Lag vit
- Blå/vit
Lindås Waves
- Blå
Mölndals IBF
- Röd (Vit)
Sandö Ibk
- Gul
Utbynäs SK
- Gul/blå
Överby IBK Röd
- Röd (Vit)
Överby IBK Vit
- Röd (Vit)
Päivämäärä
Kenttä
65
La 27 huh 08.00
Almås A
Mölndals IBF
4 - 2
Utbynäs SK
66
La 27 huh 08.00
Almås B
Eken IBK
1 - 6
Landvetter Wings Lag blå
76
La 27 huh 08.45
Almås A
Lindås Waves
0 - 3
Landvetter Wings Lag vit
77
La 27 huh 08.45
Almås B
Sandö Ibk
0 - 3
Dingle Aik
87
La 27 huh 09.30
Almås A
IBK Göteborg
1 - 2
Överby IBK Vit
88
La 27 huh 09.30
Almås B
Överby IBK Röd
4 - 1
Frölunda IBK
99
La 27 huh 10.15
Almås A
Mölndals IBF
3 - 3
Landvetter Wings Lag vit
100
La 27 huh 10.15
Almås B
Eken IBK
0 - 5
Dingle Aik
111
La 27 huh 11.00
Almås A
Överby IBK Vit
4 - 3
Lindås Waves
112
La 27 huh 11.00
Almås B
Frölunda IBK
1 - 6
Sandö Ibk
123
La 27 huh 11.45
Almås A
Utbynäs SK
2 - 7
IBK Göteborg
124
La 27 huh 11.45
Almås B
Landvetter Wings Lag blå
3 - 4
Överby IBK Röd
147
La 27 huh 13.15
Almås A
Eken IBK
5 - 1
Frölunda IBK
148
La 27 huh 13.15
Almås B
Mölndals IBF
2 - 3
Överby IBK Vit
159
La 27 huh 14.00
Almås A
Dingle Aik
3 - 1
Landvetter Wings Lag blå
160
La 27 huh 14.00
Almås B
Landvetter Wings Lag vit
4 - 1
Utbynäs SK
171
La 27 huh 14.45
Almås A
Sandö Ibk
2 - 2
Överby IBK Röd
172
La 27 huh 14.45
Almås B
Lindås Waves
0 - 5
IBK Göteborg
195
La 27 huh 16.15
Almås A
Frölunda IBK
0 - 3
Dingle Aik
196
La 27 huh 16.15
Almås B
Överby IBK Vit
3 - 5
Landvetter Wings Lag vit
207
La 27 huh 17.00
Almås A
Överby IBK Röd
2 - 1
Eken IBK
208
La 27 huh 17.00
Almås B
IBK Göteborg
5 - 1
Mölndals IBF
219
La 27 huh 17.45
Almås A
Landvetter Wings Lag blå
4 - 1
Sandö Ibk
220
La 27 huh 17.45
Almås B
Utbynäs SK
4 - 0
Lindås Waves
Samarbetspartners
Mölndals UngdomsCup 2019 käyttää