Till innehåll
Lassabollen 2019
Spelschema
Lag
Planer
Information
Kiosk, Mat, Vila och Värme
På och runt planerna
Speldagar 2019
Spelformer
Spelregler och dispenser
Lagavgifter och kostnader för övernattning
Information för övernattande lag
Spelschema
F04
F05
F06
F07
F08
F09
F10
FP10
P04
P05
P06
P07
P08
P09
P10
Fotbollshallen 5:1 (FH 5:1)
Fotbollshallen 5:2 (FH 5:2)
Fotbollshallen 5:3 (FH 5:3)
Fotbollshallen 5:4 (FH 5:4)
Fotbollshallen S7 (FH S7)
Fotbollshallen S9 (FH S9)
Lassalyckan Fotbollshall (Fotbollshallen)
Lassalyckan Konstgräs A 11 (Plan A 11)
Lassalyckan Konstgräs A L9:1 (Plan A L9:1)
Lassalyckan Konstgräs A L9:2 (Plan A L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B 11 (Plan B 11)
Lassalyckan Konstgräs B L7:1 (Plan B L7:1)
Lassalyckan Konstgräs B L7:2 (Plan B L7:2)
Lassalyckan Konstgräs B L7:3 (Plan B L7:3)
Lassalyckan Konstgräs B L7:4 (Plan B L7:4)
Lassalyckan Konstgräs B L9:1 (Plan B L9:1)
Lassalyckan Konstgräs B L9:2 (Plan B L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B S9:1 (Plan B S9:1)
Lassalyckan Konstgräs C 11 (Plan C 11)
Lassalyckan Konstgräs C S7:1 (C S7:1)
Lassalyckan Konstgräs C S7:2 (C S7:2)
Lassalyckan Konstgräs C S9:1 (Plan C S9:1)
Lassalyckan Konstgräs C S9:2 (Plan C S9:2)
Lassalyckan Konstgräs D (Plan D)
Lassalyckan Konstgräs D 11 (Plan D 11)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1 (Plan D L9:1)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1
Lassalyckan Konstgräs D L9:2 (Plan D L9:2)
Lassalyckan Konstgräs D S7:1 (D S7:1)
Lassalyckan Konstgräs D S9:1 (Plan D S9:1)
Lassalyckan Konstgräs D S9:2 (Plan D S9:2)
Lassalyckan Konstgräs X L7:1 (Plan X L7:1)
Lassalyckan Konstgräs X L7:2 (Plan X L7:2)
Lassalyckan Konstgräs X L7:3 (Plan X L7:3)
Lassalyckan Konstgräs X L7:4 (Plan X L7:4)
Lassalyckan Konstgräs Y S9:1 (Plan Y S9:1)
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
P07
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Extramatcher
Grupp B
Anderstorps IF (avanmäld - återbet 2020-05-19) Blå
- Grön
Gällstads FK
- Orangea
IK Tord lila
- lila
Råda BK 1
- Vit
Ulricehamns IFK Svart
- Blå / Svart
Ulricehamns IFK Vit
- Blå / Svart
Vårgårda IK Vit
- Röd och Vit
Datum
Plan
Sö 28 apr 10.30
Plan B L7:4
Vårgårda IK Vit
-
Ulricehamns IFK Vit
Sö 28 apr 10.30
C S7:2
Ulricehamns IFK Svart
-
Gällstads FK
Sö 28 apr 10.30
C S7:1
Anderstorps IF (avanmäld - återbet 2020-05-19) Blå
-
IK Tord lila
Sö 28 apr 11.30
D S7:1
Råda BK 1
-
Ulricehamns IFK Svart
Sö 28 apr 11.30
C S7:2
Gällstads FK
-
Anderstorps IF (avanmäld - återbet 2020-05-19) Blå
Sö 28 apr 11.30
C S7:1
IK Tord lila
-
Vårgårda IK Vit
Sö 28 apr 12.00
D S7:1
Ulricehamns IFK Vit
-
Råda BK 1
Sö 28 apr 12.30
C S7:2
Gällstads FK
-
Vårgårda IK Vit
Sö 28 apr 12.30
C S7:1
Anderstorps IF (avanmäld - återbet 2020-05-19) Blå
-
Ulricehamns IFK Vit
Sö 28 apr 13.30
D S7:1
Ulricehamns IFK Vit
-
IK Tord lila
Sö 28 apr 13.30
C S7:2
Vårgårda IK Vit
-
Ulricehamns IFK Svart
Sö 28 apr 13.30
C S7:1
Gällstads FK
-
Råda BK 1
Sö 28 apr 14.30
D S7:1
Anderstorps IF (avanmäld - återbet 2020-05-19) Blå
-
Råda BK 1
Sö 28 apr 14.30
C S7:2
Ulricehamns IFK Vit
-
Gällstads FK
Sö 28 apr 14.30
C S7:1
IK Tord lila
-
Ulricehamns IFK Svart
Cupsponsorer
Lassabollen 2019 använder