To content
FC Gute - GA-Cup 2020 (31 jan - 2 feb 2020)
GA-Cup 2020 uses
Cupmate
GA-Cup 2020
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Team registration
History
Contact
Log in
Flickor 12 år (08)
Games:
Group A
Group B
Statistics
Group A
Dalhem IF Blått och vitt
- Vit
Levide IF
- vit
P18 IK F11 lag 1
P18 Lag 1
- Blå
Väskinde AIS
- Blå
Date
Pitch
268
Sa 1 feb 16.00
Wgy
P18 Lag 1
-
Dalhem IF Blått och vitt
281
Sa 1 feb 16.45
Wgy
P18 IK F11 lag 1
-
P18 Lag 1
293
Sa 1 feb 17.30
Wgy
Levide IF
-
P18 Lag 1
305
Sa 1 feb 18.15
Wgy
P18 Lag 1
-
Väskinde AIS
Games by class
Öppen klass herrar aktiva (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer (Öp herr M)
Öppen klass mixed Aktiva (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer (Öp mix M)
Damseniorer (DamS)
Flickor 10-11 år (2010/2009) (F10,11)
Flickor 12 år (08) (F 12 )
Flickor 13-14 (07/06) (F13,14)
Flickor 15-16 år (05/04) (F 15,16)
Herr Seniorer A (Herr seniorer A)
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer 17 (2003) (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (01-02) (HJ 19)
Pojkar 10 år (2010) (P10)
Pojkar 11 år (2009) (P11)
Pojkar 12 år (2008) (P12)
Pojkar 13 år (2007) (P13)
Pojkar 14 år (2006) (P14)
Pojkar 15 år (2005) (P15)
Pojkar 16 år (2004) (P16)
Pojkar 9 år (2011) (P9)
Veteraner herrar 35 (VetH)
Pitches
Hemsehallen (Hem)
ICA Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (Söd)
Solklintshallen (Sol)
Wisbygymnasiets idrottshall (Wgy)
Search team
GA-Cup 2020 uses
Cupmate