Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Aktiviteter
Allmän Information
Boende
Hitta till Pilsbocupen
Mat, parkering, m.m.
När ni anländer till Pilsbo
Nolltolerans och FairPlay
Spelregler
Tävlingsbestämmelser
Spelschema
Flickor 2011/2012 (F11/F12)
Flickor 2013 (F13)
Pojkar 2011/2012 (P11/P12)
Pojkar 2013 (P13)
Plan A 5-5
Plan B 5-5
plan C 5-5
Plan D 5-5
Plan H 7-7
Plan I 7 -7
Plan J 7-7
Plan K 7-7
Plan L 7-7
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Historia
Kontakt
Logga in
Flickor 2013
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Erikslunds KF lag 1
Erikslunds KF lag 2
FC Arlanda Grön
- Vit/grön
FC Arlanda Vit
- Vit/grön
Knivsta IK 1
Rotebro IS FF 2
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
- Blå och Röd randig
Sollentuna FK Vaxmora 1
- Gul
Sollentuna FK Vaxmora 2
- Gul
Datum
Plan
24
Lö 18 jun 11.15
Plan A 5-5
FC Arlanda Vit
-
Rotebro IS FF 2
31
Lö 18 jun 12.00
Plan A 5-5
FC Arlanda Grön
-
Sollentuna FK Vaxmora 1
32
Lö 18 jun 12.00
Plan B 5-5
Erikslunds KF lag 2
-
Knivsta IK 1
39
Lö 18 jun 12.45
Plan A 5-5
Sollentuna FK Vaxmora 2
-
Erikslunds KF lag 1
40
Lö 18 jun 12.45
Plan B 5-5
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
-
FC Arlanda Vit
46
Lö 18 jun 13.30
Plan B 5-5
Erikslunds KF lag 2
-
FC Arlanda Grön
47
Lö 18 jun 13.30
Plan A 5-5
Knivsta IK 1
-
Rotebro IS FF 2
53
Lö 18 jun 14.15
Plan B 5-5
FC Arlanda Vit
-
Sollentuna FK Vaxmora 2
57
Lö 18 jun 15.00
Plan B 5-5
Knivsta IK 1
-
FC Arlanda Grön
58
Lö 18 jun 15.00
Plan A 5-5
Rotebro IS FF 2
-
Erikslunds KF lag 1
60
Lö 18 jun 15.45
Plan B 5-5
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
-
Sollentuna FK Vaxmora 2
61
Lö 18 jun 15.45
Plan A 5-5
Sollentuna FK Vaxmora 1
-
Erikslunds KF lag 2
62
Lö 18 jun 16.30
Plan B 5-5
Erikslunds KF lag 1
-
FC Arlanda Vit
63
Lö 18 jun 16.30
Plan A 5-5
Sollentuna FK Vaxmora 1
-
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
83
Sö 19 jun 11.15
Plan B 5-5
Sollentuna FK Vaxmora 2
-
Knivsta IK 1
84
Sö 19 jun 11.15
Plan A 5-5
Rotebro IS FF 2
-
FC Arlanda Grön
91
Sö 19 jun 12.00
Plan A 5-5
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
-
Erikslunds KF lag 2
92
Sö 19 jun 12.00
Plan B 5-5
FC Arlanda Vit
-
Sollentuna FK Vaxmora 1
97
Sö 19 jun 12.45
Plan B 5-5
Sollentuna FK Vaxmora 2
-
Rotebro IS FF 2
98
Sö 19 jun 12.45
Plan A 5-5
Erikslunds KF lag 1
-
FC Arlanda Grön
104
Sö 19 jun 13.30
Plan A 5-5
FC Arlanda Vit
-
Erikslunds KF lag 2
105
Sö 19 jun 13.30
Plan B 5-5
Knivsta IK 1
-
Sollentuna FK Vaxmora 1
109
Sö 19 jun 14.15
Plan B 5-5
Erikslunds KF lag 1
-
Rotebro IS FF Blå och Röd randig
Sponsorer
Pilsbocupen 2022 använder