Till innehåll
Habocupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Information
PM Habocupen 2023
Menyer och mattider
Områdeskarta Slättens IP
Kioskkortet
Lagavgift och Deltagaravgift
Tävlingsformer
Sagt om HaboCupen
Spelschema
F10 (födda 2010)
F11 (födda 2011)
F12 (födda 2012)
F13 (födda 2013)
P10 (födda 2010)
P11 (födda 2011)
P12 (födda 2012)
P13 (födda 2013)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
Domarlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Hitta hit
Frågor och Svar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
F13 (födda 2013)
Spelschema:
Grupp A
Extramatcher
Grupp A
BK Zeros Grön
- Grön (Vit)
BK Zeros Vit
- Grön (Vit)
Bankeryd SK Gul
- Svart
Bankeryd SK Svart
- Svart
Ekhagens IF
- Röd-Svart randig
Habo IF Blå
- Blå-Vit randig
Habo IF Röd
- Blå-Vit randig
Habo IF Vit
- Blå-Vit randig
IFK Nyköping Blå
- Blå
IFK Nyköping Vit
- Vit
Kävlinge Harrie FF
- Röd/blå (N/A)
Datum
Plan
296
Lö 1 jul 08.00
A1
Habo IF Blå
-
IFK Nyköping Blå
297
Lö 1 jul 08.00
A2
Habo IF Röd
-
BK Zeros Grön
298
Lö 1 jul 08.00
A3
Bankeryd SK Svart
-
Kävlinge Harrie FF
299
Lö 1 jul 08.30
A1
Habo IF Vit
-
IFK Nyköping Vit
300
Lö 1 jul 08.30
A2
Bankeryd SK Gul
-
BK Zeros Vit
301
Lö 1 jul 10.30
E
IFK Nyköping Blå
-
Ekhagens IF
302
Lö 1 jul 10.30
F
Habo IF Blå
-
Bankeryd SK Svart
303
Lö 1 jul 10.30
G
BK Zeros Grön
-
Habo IF Vit
304
Lö 1 jul 11.00
E
IFK Nyköping Vit
-
Bankeryd SK Gul
305
Lö 1 jul 11.00
G
Kävlinge Harrie FF
-
Habo IF Röd
306
Lö 1 jul 13.30
A1
Bankeryd SK Gul
-
Habo IF Vit
307
Lö 1 jul 13.30
A2
IFK Nyköping Vit
-
BK Zeros Grön
308
Lö 1 jul 14.00
A1
Bankeryd SK Svart
-
IFK Nyköping Blå
309
Lö 1 jul 14.00
A2
BK Zeros Vit
-
Kävlinge Harrie FF
310
Lö 1 jul 14.00
A3
Ekhagens IF
-
Habo IF Röd
311
Lö 1 jul 15.30
B1
Habo IF Vit
-
Bankeryd SK Svart
312
Lö 1 jul 16.00
A2
IFK Nyköping Vit
-
Ekhagens IF
313
Lö 1 jul 16.00
A3
BK Zeros Vit
-
Habo IF Blå
314
Lö 1 jul 16.30
A2
IFK Nyköping Blå
-
Kävlinge Harrie FF
315
Lö 1 jul 16.30
A3
BK Zeros Grön
-
Bankeryd SK Gul
Habocupen 2023 använder