To content
Habocupen 2023
Games
Team
Pitches
Information
PM Habocupen 2023
Menyer och mattider
Områdeskarta Slättens IP
Kioskkortet
Lagavgift och Deltagaravgift
Tävlingsformer
Sagt om HaboCupen
Games
F10 (födda 2010)
F11 (födda 2011)
F12 (födda 2012)
F13 (födda 2013)
P10 (födda 2010)
P11 (födda 2011)
P12 (födda 2012)
P13 (födda 2013)
A Plan (9-9) (A9)
A1 (A1)
A2 (A2)
A3 (A3)
B1 (B1)
B2 (B2)
B3 (B3)
C1 (9-9 plan) (C1)
C2 (9-9 plan) (C2)
D1 (9-9 plan) (D1)
D2 (9-9 plan) (D2)
E plan (E)
F plan (F)
G plan (G)
List of referees
Search team
Team registration
Information
Classes
Register your team here
Registered teams
Find the way
Pictures
History
Contact
Log in
P11 (födda 2011)
Games:
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Extra games
Date
Pitch
174
Su 2 jul 08.00
B1
Gerdskens BK Svart
-
Kävlinge Harrie FF Röd
175
Su 2 jul 08.00
B2
Motala AIF FK Vit
-
Barnarps IF
176
Su 2 jul 08.00
B3
Hovshaga AIF Svart
-
Habo IF Blå
177
Su 2 jul 08.30
B1
Kävlinge Harrie FF Blå
-
Aneby SK/Bälaryds IF
178
Su 2 jul 08.30
B2
Gerdskens BK Gul
-
Habo IF Röd
179
Su 2 jul 08.30
B3
Hovshaga AIF Vit
-
Habo IF Vit
180
Su 2 jul 09.00
A2
Hestrafors IF Svart
-
Motala AIF FK Svart
181
Su 2 jul 09.30
A3
Torslanda IK Röd
-
Taberg SK Gul
182
Su 2 jul 09.30
B2
Taberg SK Röd
-
Skeninge IK
183
Su 2 jul 10.00
A3
Torslanda IK Vit
-
Hestrafors IF Grön
184
Su 2 jul 10.00
E
IF Haga Svart
-
Hovshaga AIF Blå
185
Su 2 jul 10.30
B1
Östers IF
-
IF Haga Gul
186
Su 2 jul 11.00
A1
Habo IF Blå
-
Hestrafors IF Svart
187
Su 2 jul 11.00
A2
Skeninge IK
-
Habo IF Röd
188
Su 2 jul 11.00
A3
Kävlinge Harrie FF Blå
-
Gerdskens BK Gul
189
Su 2 jul 11.00
B2
Taberg SK Gul
-
Hovshaga AIF Vit
190
Su 2 jul 11.00
B3
Aneby SK/Bälaryds IF
-
Hovshaga AIF Blå
191
Su 2 jul 11.30
A3
IF Haga Gul
-
Gerdskens BK Svart
192
Su 2 jul 11.30
B2
Hestrafors IF Grön
-
Taberg SK Röd
193
Su 2 jul 11.30
B3
Barnarps IF
-
Hovshaga AIF Svart
194
Su 2 jul 11.30
G
Motala AIF FK Svart
-
Torslanda IK Röd
195
Su 2 jul 12.00
B1
Kävlinge Harrie FF Röd
-
IF Haga Svart
197
Su 2 jul 12.00
F
Habo IF Vit
-
Motala AIF FK Vit
196
Su 2 jul 12.30
F
Östers IF
-
Torslanda IK Vit
198
Su 2 jul 13.30
E
Hovshaga AIF Svart
-
Kävlinge Harrie FF Blå
199
Su 2 jul 13.30
F
Aneby SK/Bälaryds IF
-
IF Haga Gul
200
Su 2 jul 14.00
E
Gerdskens BK Gul
-
Hovshaga AIF Vit
201
Su 2 jul 14.00
F
Kävlinge Harrie FF Röd
-
Taberg SK Gul
202
Su 2 jul 14.30
B1
Gerdskens BK Svart
-
Motala AIF FK Vit
203
Su 2 jul 14.30
B2
Hestrafors IF Grön
-
Barnarps IF
204
Su 2 jul 14.30
E
Hovshaga AIF Blå
-
Taberg SK Röd
205
Su 2 jul 15.00
B1
Motala AIF FK Svart
-
Habo IF Blå
206
Su 2 jul 15.30
B1
Skeninge IK
-
IF Haga Svart
207
Su 2 jul 15.30
B2
Habo IF Röd
-
Östers IF
208
Su 2 jul 15.30
B3
Torslanda IK Röd
-
Hestrafors IF Svart
209
Su 2 jul 16.00
B3
Torslanda IK Vit
-
Habo IF Vit
Habocupen 2023 uses