Till innehåll
Kullavik IF - Trettonhelgscupen (5 - 8 jan 2023)
Trettonhelgscupen använder
Cupmate
Trettonhelgscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
F10
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
IFK Fjärås
- Röd
Kullaviks IF Lag-Ett
- Blågul
Kungsbacka IF Asllani
- Vit
Kungsbacka IF Rolfö
- Vit
Kungsbacka IF Seger
- Vit
Onsala BK
- Vit/blå
Tölö IF Grön
- Gröna
Tölö IF Orange
- Gröna
Tölö IF Svart
- Gröna
Örgryte IS Röd/ blått
- Röd
Datum
Plan
Fr 6 jan 09.00
A-4:4-s-1
Tölö IF Grön
-
Kungsbacka IF Seger
Fr 6 jan 09.15
A-4:4-s-1
Kungsbacka IF Rolfö
-
Kullaviks IF Lag-Ett
Fr 6 jan 09.30
A-4:4-s-1
Örgryte IS Röd/ blått
-
Tölö IF Orange
Fr 6 jan 09.45
A-4:4-s-1
IFK Fjärås
-
Kungsbacka IF Asllani
Fr 6 jan 10.00
A-4:4-s-1
Tölö IF Svart
-
Onsala BK
Fr 6 jan 10.15
A-4:4-s-1
IFK Fjärås
-
Kullaviks IF Lag-Ett
Fr 6 jan 10.30
A-4:4-s-1
Tölö IF Orange
-
Kungsbacka IF Seger
Fr 6 jan 10.45
A-4:4-s-1
Kungsbacka IF Rolfö
-
Onsala BK
Fr 6 jan 11.00
A-4:4-s-1
Örgryte IS Röd/ blått
-
Kungsbacka IF Asllani
Fr 6 jan 11.15
A-4:4-s-1
Tölö IF Grön
-
Kungsbacka IF Rolfö
Fr 6 jan 11.30
A-4:4-s-1
Kungsbacka IF Seger
-
Örgryte IS Röd/ blått
Fr 6 jan 11.45
A-4:4-s-1
Onsala BK
-
Tölö IF Orange
Fr 6 jan 12.00
A-4:4-s-1
Kungsbacka IF Asllani
-
Tölö IF Grön
Fr 6 jan 12.15
A-4:4-s-1
Kullaviks IF Lag-Ett
-
Tölö IF Svart
Fr 6 jan 12.30
A-4:4-s-1
IFK Fjärås
-
Kungsbacka IF Seger
Fr 6 jan 12.45
A-4:4-s-1
Tölö IF Svart
-
Kungsbacka IF Asllani
Fr 6 jan 13.00
A-4:4-s-1
Örgryte IS Röd/ blått
-
Onsala BK
Fr 6 jan 13.15
A-4:4-s-1
Kullaviks IF Lag-Ett
-
Tölö IF Orange
Fr 6 jan 13.30
A-4:4-s-1
Tölö IF Grön
-
IFK Fjärås
Fr 6 jan 13.45
A-4:4-s-1
Kungsbacka IF Rolfö
-
Tölö IF Svart
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Sök lag
Trettonhelgscupen använder
Cupmate