Till innehåll
Lycksele IF - Lappland Soccer Cup 2023 (30 jun - 2 jul 2023)
Lappland Soccer Cup 2023 använder
Cupmate
Lappland Soccer Cup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 11 år (Födda 2012) (F11)
Flickor 12 år (Födda 2011) (F12)
Flickor 13 år (Födda 2010) (F13)
Flickor 14 år (Födda 2009) (F14)
Pojkar 11 år (Födda 2012) (P11)
Pojkar 12 år (Födda 2011) (P12)
Pojkar 13 år (Födda 2010) (P13)
Pojkar 14 år (Födda 2009) (P14)
Planer
Plan 1 7v7 (Plan1)
Plan 2 7v7 (Plan2)
Plan 3 7v7 (Plan3)
Plan 4 7v7 (Plan4)
Plan 5 7v7 (Plan5)
Plan 6 9v9 (Plan6)
Plan 7 9v9 (Plan7)
Plan 8 Forsmyran 9v9 (Plan8)
Anmälan
Karta
Försäljning
Tävlingsföreskrifter
Kontakt
Logga in
Pojkar 12 år (Födda 2011)
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp B
Arnäs IF Blå
- Blå
Dorotea IF Lag 1
- Grön
Hunstad Fotballklubb Lag 2
- Hvit
IFk Kalix Lag 1
- Röd
Lira BK Lira Gul
- gul (blå )
Lycksele IF Lycksele IF P11
- Blå/vit randiga
Sandåkerns SK Röd
- Röd (Vit)
Svartbjörnsbyns IF
- Gul/Svart/Gul
Datum
Plan
21
Fr 30 jun 13.40
Plan5
Sandåkerns SK Röd
-
Hunstad Fotballklubb Lag 2
25
Fr 30 jun 14.30
Plan1
Dorotea IF Lag 1
-
IFk Kalix Lag 1
26
Fr 30 jun 14.30
Plan2
Arnäs IF Blå
-
Svartbjörnsbyns IF
27
Fr 30 jun 14.30
Plan3
Lycksele IF Lycksele IF P11
-
Lira BK Lira Gul
65
Fr 30 jun 18.40
Plan4
IFk Kalix Lag 1
-
Hunstad Fotballklubb Lag 2
66
Fr 30 jun 18.40
Plan5
Dorotea IF Lag 1
-
Sandåkerns SK Röd
70
Fr 30 jun 19.30
Plan1
Lira BK Lira Gul
-
Arnäs IF Blå
71
Fr 30 jun 19.30
Plan2
Svartbjörnsbyns IF
-
Lycksele IF Lycksele IF P11
112
Lö 1 jul 09.40
Plan3
Hunstad Fotballklubb Lag 2
-
Dorotea IF Lag 1
113
Lö 1 jul 09.40
Plan4
Sandåkerns SK Röd
-
IFk Kalix Lag 1
114
Lö 1 jul 09.40
Plan5
Arnäs IF Blå
-
Lycksele IF Lycksele IF P11
117
Lö 1 jul 10.30
Plan1
Lira BK Lira Gul
-
Svartbjörnsbyns IF
153
Lö 1 jul 15.30
Plan4
Hunstad Fotballklubb Lag 2
-
Arnäs IF Blå
154
Lö 1 jul 15.30
Plan5
Lycksele IF Lycksele IF P11
-
IFk Kalix Lag 1
157
Lö 1 jul 16.20
Plan1
Svartbjörnsbyns IF
-
Dorotea IF Lag 1
158
Lö 1 jul 16.20
Plan2
Sandåkerns SK Röd
-
Lira BK Lira Gul
192
Sö 2 jul 08.00
Plan4
IFk Kalix Lag 1
-
Svartbjörnsbyns IF
193
Sö 2 jul 08.50
Plan5
Dorotea IF Lag 1
-
Lycksele IF Lycksele IF P11
194
Sö 2 jul 08.50
Plan4
Lira BK Lira Gul
-
Hunstad Fotballklubb Lag 2
203
Sö 2 jul 09.40
Plan1
Arnäs IF Blå
-
Sandåkerns SK Röd
Spelschema klasser
Flickor 11 år (Födda 2012) (F11)
Flickor 12 år (Födda 2011) (F12)
Flickor 13 år (Födda 2010) (F13)
Flickor 14 år (Födda 2009) (F14)
Pojkar 11 år (Födda 2012) (P11)
Pojkar 12 år (Födda 2011) (P12)
Pojkar 13 år (Födda 2010) (P13)
Pojkar 14 år (Födda 2009) (P14)
Planer
Plan 1 7v7 (Plan1)
Plan 2 7v7 (Plan2)
Plan 3 7v7 (Plan3)
Plan 4 7v7 (Plan4)
Plan 5 7v7 (Plan5)
Plan 6 9v9 (Plan6)
Plan 7 9v9 (Plan7)
Plan 8 Forsmyran 9v9 (Plan8)
Sök lag
Cupsponsorer
Lappland Soccer Cup 2023 använder
Cupmate