To content
Games
Team
Pitches
Information
Allmän information
När ni anländer till Pilsbo
Boende
Spelregler
Games
Flickor 08 (födda 2015), 5 mot 5 (F08)
Flickor 09 (födda 2014), 5 mot 5 (F09)
Flickor 10/11 (födda 2012/2013), 7 mot 7 (F10/11)
Pojkar 08 (födda 2015), 5 mot 5 (P08)
Pojkar 09 (födda 2014), 5 mot 5 (P09)
Pojkar 10 (födda 2013), 7 mot 7 (P10)
Pojkar 11 (födda 2012), 7 mot 7 (P11)
Plan A 5-5
Plan B 5-5
plan C 5-5
Plan D 5-5
Plan E 5-5
Plan H 7-7
Plan I 7 -7
Plan J 7-7
Plan K 7-7
Plan L 7-7
Search team
Team registration
Information
Classes
Registered teams
Referees
Pictures
Contact
Log in
Flickor 09 (födda 2014), 5 mot 5
Games:
Group A
Group A
IFK Viksjö Gul
- Blå
IFK Viksjö Svart
- Blå
Knivsta IK F2014
- Vit
Rosersbergs IK Lag 1, Röd
- Röd
Rosersbergs IK Lag 2, Röd
- Röd
Rotebro IS Blå
- Blå
Rotebro IS Gul
- Blå
SK Wigör Vit
- Vit (Röda västar)
Sigtuna IF 1
- Blå
Sunnersta aIF Grön
- Grön
Date
Pitch
Sa 17 jun 08.45
Plan D 5-5
Rosersbergs IK Lag 1, Röd
-
Sigtuna IF 1
Sa 17 jun 08.45
Plan E 5-5
Rosersbergs IK Lag 2, Röd
-
IFK Viksjö Svart
Sa 17 jun 09.30
Plan D 5-5
Sunnersta aIF Grön
-
Rotebro IS Gul
Sa 17 jun 11.00
Plan B 5-5
IFK Viksjö Gul
-
Sigtuna IF 1
Sa 17 jun 11.00
plan C 5-5
SK Wigör Vit
-
Rosersbergs IK Lag 2, Röd
Sa 17 jun 11.00
Plan E 5-5
Rotebro IS Gul
-
Rosersbergs IK Lag 1, Röd
Sa 17 jun 11.45
Plan E 5-5
IFK Viksjö Svart
-
Knivsta IK F2014
Sa 17 jun 12.30
Plan D 5-5
Rotebro IS Blå
-
SK Wigör Vit
Sa 17 jun 12.30
Plan E 5-5
Sunnersta aIF Grön
-
IFK Viksjö Gul
Sa 17 jun 14.45
Plan D 5-5
Knivsta IK F2014
-
Rotebro IS Blå
Su 18 jun 08.45
Plan D 5-5
Rosersbergs IK Lag 2, Röd
-
Rotebro IS Blå
Su 18 jun 10.15
plan C 5-5
Rosersbergs IK Lag 1, Röd
-
Knivsta IK F2014
Su 18 jun 10.15
Plan D 5-5
Rotebro IS Gul
-
IFK Viksjö Gul
Su 18 jun 10.15
Plan E 5-5
SK Wigör Vit
-
Sunnersta aIF Grön
Su 18 jun 11.45
Plan E 5-5
Rotebro IS Blå
-
IFK Viksjö Svart
Su 18 jun 12.30
plan C 5-5
Sigtuna IF 1
-
Rotebro IS Gul
Su 18 jun 12.30
Plan D 5-5
Sunnersta aIF Grön
-
Rosersbergs IK Lag 2, Röd
Su 18 jun 13.15
Plan D 5-5
IFK Viksjö Gul
-
Rosersbergs IK Lag 1, Röd
Su 18 jun 13.15
Plan E 5-5
IFK Viksjö Svart
-
SK Wigör Vit
Su 18 jun 14.00
Plan D 5-5
Knivsta IK F2014
-
Sigtuna IF 1
Pilsbocupen uses