To content
Luxcuper - Lux Invite B2013 (6 - 8 oct 2023)
Lux Invite B2013 uses
Cupmate
Lux Invite B2013
Games
Team
Pitches
Start
Games
Games by class
Boys 2013 (P2013 )
Pitches
Plan 1
Plan 2
Team registration
Contact
Log in
Boys 2013
Games:
Group A
Group A
BK Skottfint
- Gul (Blå)
Borås GIF
- Blå
Degerfors IF
- Röd/vit
Djurgårdens IF P13-20
- Blå (Röd)
FC Stockholm P13
- Rödsvart
FC Stockholm Röd
- Rödsvart
FC Stockholm Svart
- Rödsvart
GAIS Grön
- Grön svart (Vit)
IFK Stocksund Lag 1
- Vit
IK Sturehov Blå
- Röd och Blå
IK Sturehov Röd
- Röd och Blå
IK Svane
- Vit (Grön)
If BP 3
- Svart/röd
JK Tammeka Tartu Blue
JK Tammeka Tartu White
Nacka fc Röd
- Röd/svart och vit
Date
Pitch
1
Fr 6 oct 15.50
Plan 1
JK Tammeka Tartu Blue
-
Nacka fc Röd
2
Fr 6 oct 15.50
Plan 2
IK Sturehov Röd
-
FC Stockholm Röd
3
Fr 6 oct 16.30
Plan 1
If BP 3
-
FC Stockholm Svart
4
Fr 6 oct 16.30
Plan 2
GAIS Grön
-
IFK Stocksund Lag 1
5
Fr 6 oct 17.10
Plan 1
IK Svane
-
IK Sturehov Blå
6
Fr 6 oct 17.10
Plan 2
Djurgårdens IF P13-20
-
JK Tammeka Tartu White
7
Fr 6 oct 17.50
Plan 1
BK Skottfint
-
FC Stockholm P13
8
Fr 6 oct 17.50
Plan 2
Degerfors IF
-
Borås GIF
9
Fr 6 oct 18.30
Plan 1
FC Stockholm Röd
-
IFK Stocksund Lag 1
12
Fr 6 oct 18.30
Plan 2
IK Sturehov Blå
-
JK Tammeka Tartu Blue
10
Fr 6 oct 19.10
Plan 2
Nacka fc Röd
-
FC Stockholm Svart
11
Fr 6 oct 19.10
Plan 1
JK Tammeka Tartu White
-
IK Sturehov Röd
14
Fr 6 oct 19.50
Plan 2
FC Stockholm P13
-
If BP 3
15
Fr 6 oct 19.50
Plan 1
Degerfors IF
-
Djurgårdens IF P13-20
13
Fr 6 oct 20.30
Plan 1
Borås GIF
-
GAIS Grön
16
Fr 6 oct 20.30
Plan 2
BK Skottfint
-
IK Svane
17
Sa 7 oct 09.20
Plan 1
IK Sturehov Röd
-
FC Stockholm P13
18
Sa 7 oct 09.20
Plan 2
JK Tammeka Tartu White
-
FC Stockholm Röd
19
Sa 7 oct 10.00
Plan 1
JK Tammeka Tartu Blue
-
BK Skottfint
20
Sa 7 oct 10.00
Plan 2
IFK Stocksund Lag 1
-
Borås GIF
21
Sa 7 oct 10.40
Plan 1
IK Sturehov Blå
-
Nacka fc Röd
22
Sa 7 oct 10.40
Plan 2
FC Stockholm Svart
-
Degerfors IF
23
Sa 7 oct 11.20
Plan 1
If BP 3
-
IK Svane
24
Sa 7 oct 11.20
Plan 2
GAIS Grön
-
Djurgårdens IF P13-20
25
Sa 7 oct 12.00
Plan 1
FC Stockholm Röd
-
Borås GIF
26
Sa 7 oct 12.00
Plan 2
BK Skottfint
-
IK Sturehov Blå
27
Sa 7 oct 12.40
Plan 1
Degerfors IF
-
JK Tammeka Tartu White
28
Sa 7 oct 12.40
Plan 2
Nacka fc Röd
-
FC Stockholm P13
30
Sa 7 oct 13.20
Plan 2
IK Svane
-
FC Stockholm Svart
31
Sa 7 oct 13.20
Plan 1
GAIS Grön
-
IK Sturehov Röd
29
Sa 7 oct 14.00
Plan 1
Djurgårdens IF P13-20
-
IFK Stocksund Lag 1
32
Sa 7 oct 14.00
Plan 2
If BP 3
-
JK Tammeka Tartu Blue
33
Sa 7 oct 14.40
Plan 1
BK Skottfint
-
Nacka fc Röd
34
Sa 7 oct 14.40
Plan 2
Degerfors IF
-
FC Stockholm Röd
35
Sa 7 oct 15.20
Plan 1
FC Stockholm P13
-
IK Svane
36
Sa 7 oct 15.20
Plan 2
Borås GIF
-
Djurgårdens IF P13-20
37
Sa 7 oct 16.00
Plan 1
IK Sturehov Blå
-
If BP 3
38
Sa 7 oct 16.00
Plan 2
JK Tammeka Tartu White
-
GAIS Grön
39
Sa 7 oct 16.40
Plan 1
FC Stockholm Svart
-
JK Tammeka Tartu Blue
40
Sa 7 oct 16.40
Plan 2
IFK Stocksund Lag 1
-
IK Sturehov Röd
41
Sa 7 oct 17.20
Plan 1
FC Stockholm Röd
-
Djurgårdens IF P13-20
42
Sa 7 oct 17.20
Plan 2
Nacka fc Röd
-
IK Svane
43
Sa 7 oct 18.00
Plan 1
GAIS Grön
-
Degerfors IF
44
Sa 7 oct 18.00
Plan 2
If BP 3
-
BK Skottfint
45
Sa 7 oct 18.40
Plan 1
IK Sturehov Röd
-
Borås GIF
46
Sa 7 oct 18.40
Plan 2
JK Tammeka Tartu Blue
-
FC Stockholm P13
47
Sa 7 oct 19.20
Plan 1
IFK Stocksund Lag 1
-
JK Tammeka Tartu White
48
Sa 7 oct 19.20
Plan 2
FC Stockholm Svart
-
IK Sturehov Blå
50
Su 8 oct 09.00
Plan 2
GAIS Grön
-
FC Stockholm Röd
51
Su 8 oct 09.00
Plan 1
IK Svane
-
JK Tammeka Tartu Blue
49
Su 8 oct 09.40
Plan 1
If BP 3
-
Nacka fc Röd
52
Su 8 oct 09.40
Plan 2
Borås GIF
-
JK Tammeka Tartu White
53
Su 8 oct 10.20
Plan 1
BK Skottfint
-
FC Stockholm Svart
54
Su 8 oct 10.20
Plan 2
Degerfors IF
-
IFK Stocksund Lag 1
55
Su 8 oct 11.00
Plan 1
FC Stockholm P13
-
IK Sturehov Blå
56
Su 8 oct 11.00
Plan 2
Djurgårdens IF P13-20
-
IK Sturehov Röd
57
Su 8 oct 11.40
Plan 1
If BP 3
-
GAIS Grön
58
Su 8 oct 11.40
Plan 2
Nacka fc Röd
-
Borås GIF
60
Su 8 oct 12.20
Plan 2
JK Tammeka Tartu Blue
-
Degerfors IF
61
Su 8 oct 12.20
Plan 1
FC Stockholm P13
-
JK Tammeka Tartu White
59
Su 8 oct 13.00
Plan 1
IK Svane
-
IFK Stocksund Lag 1
62
Su 8 oct 13.00
Plan 2
IK Sturehov Blå
-
FC Stockholm Röd
63
Su 8 oct 13.40
Plan 1
BK Skottfint
-
Djurgårdens IF P13-20
64
Su 8 oct 13.40
Plan 2
FC Stockholm Svart
-
IK Sturehov Röd
Games by class
Boys 2013 (P2013 )
Pitches
Plan 1
Plan 2
Lux Invite B2013 uses
Cupmate