Till innehåll
Stocksunds IF - Stockancupen 2023 (19 - 20 aug 2023)
Stockancupen 2023 använder
Cupmate
Stockancupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 - Lätt/Medel (F2015)
Flickor/Pojkar mixed födda 2016 - Lätt/Medel (F/P2016)
Pojkar födda 2011 - Lätt/Medel (P2011)
Pojkar födda 2012 - Lätt/Medel (P2012)
Pojkar födda 2013 - Lätt/Medel (P2013)
Pojkar födda 2014 - Lätt/Medel (P2014)
Pojkar födda 2015 - Lätt/Medel (P2015)
Planer
5-manna 1 (5:1)
5-manna 2 (5:2)
5-manna 3 (5:3)
5-manna 4 (5:4)
5-manna 5 (5:5)
7-manna 1 (7:1)
7-manna 2 (7:2)
7-manna 3 (7:3)
7-manna 4 (7:4)
7-manna 5 (7:5)
Anmälan
Om Domaranmälan
Tävlingsföreskrifter
Kontakt
Logga in
Pojkar födda 2014 - Lätt/Medel
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Enebybergs IF Blå
- Lila
Enebybergs IF Lila
- Lila
Enebybergs IF Svart
- Lila
Enebybergs IF Vit
- Lila
Karlbergs BK Röd
- röd
Kista SC Blå
- Mörkblå
Norrtulls SK Gul 1
- Gul (Gul)
Norrtulls SK Gul 2A
- Gul
Norrtulls SK Gul 2B
- Gul
Stocksunds IF
- Gul
Datum
Plan
Lö 19 aug 12.00
5:1
Enebybergs IF Lila
-
Stocksunds IF
Lö 19 aug 12.00
5:2
Enebybergs IF Vit
-
Norrtulls SK Gul 2A
Lö 19 aug 12.00
5:3
Enebybergs IF Svart
-
Norrtulls SK Gul 1
Lö 19 aug 12.00
5:4
Enebybergs IF Blå
-
Norrtulls SK Gul 2B
Lö 19 aug 12.30
5:4
Kista SC Blå
-
Karlbergs BK Röd
Lö 19 aug 14.00
5:1
Stocksunds IF
-
Enebybergs IF Vit
Lö 19 aug 14.00
5:2
Norrtulls SK Gul 2A
-
Enebybergs IF Svart
Lö 19 aug 14.00
5:3
Norrtulls SK Gul 1
-
Enebybergs IF Blå
Lö 19 aug 14.00
5:4
Norrtulls SK Gul 2B
-
Kista SC Blå
Lö 19 aug 14.30
5:4
Karlbergs BK Röd
-
Enebybergs IF Lila
Lö 19 aug 15.00
5:1
Enebybergs IF Svart
-
Stocksunds IF
Lö 19 aug 15.00
5:2
Enebybergs IF Blå
-
Norrtulls SK Gul 2A
Lö 19 aug 15.00
5:3
Kista SC Blå
-
Norrtulls SK Gul 1
Lö 19 aug 15.00
5:4
Enebybergs IF Lila
-
Norrtulls SK Gul 2B
Lö 19 aug 15.30
5:4
Enebybergs IF Vit
-
Karlbergs BK Röd
Lö 19 aug 16.00
5:1
Stocksunds IF
-
Enebybergs IF Blå
Lö 19 aug 16.00
5:2
Norrtulls SK Gul 2A
-
Kista SC Blå
Lö 19 aug 16.00
5:3
Norrtulls SK Gul 1
-
Enebybergs IF Lila
Lö 19 aug 16.00
5:4
Norrtulls SK Gul 2B
-
Enebybergs IF Vit
Lö 19 aug 16.30
5:4
Karlbergs BK Röd
-
Enebybergs IF Svart
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 - Lätt/Medel (F2015)
Flickor/Pojkar mixed födda 2016 - Lätt/Medel (F/P2016)
Pojkar födda 2011 - Lätt/Medel (P2011)
Pojkar födda 2012 - Lätt/Medel (P2012)
Pojkar födda 2013 - Lätt/Medel (P2013)
Pojkar födda 2014 - Lätt/Medel (P2014)
Pojkar födda 2015 - Lätt/Medel (P2015)
Planer
5-manna 1 (5:1)
5-manna 2 (5:2)
5-manna 3 (5:3)
5-manna 4 (5:4)
5-manna 5 (5:5)
7-manna 1 (7:1)
7-manna 2 (7:2)
7-manna 3 (7:3)
7-manna 4 (7:4)
7-manna 5 (7:5)
Domarlista
Sök lag
Stockancupen 2023 använder
Cupmate