Till innehåll
Luxcuper - Ramverkstan Cup p2012 (20 - 22 okt 2023)
Ramverkstan Cup p2012 använder
Cupmate
Ramverkstan Cup p2012
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
P2012 Medel (P2012 Medel)
P2012 Svår (P2012 Svår)
Planer
Plan 1
Plan 2
Anmälan
Kontakt
Logga in
P2012 Medel
Spelschema:
Grupp A
Statistik
Grupp A
Gullspångs IF
- Grön
IFK Lidingö FK Vit
- Vit/blå
IFK Sollentuna Blå
- Blå / vit
Kalmar FF Lag 2 Röd
- Röd
Norrstrands IF
- Röd (Vit)
Skattkärr if Röd
- Röd (Vit)
Stångebro United Vit
- Vit (Svart)
Västra Frölunda IF Grön
- Vit (Grön)
Datum
Plan
Fr 20 okt 19.50
Plan 1
Stångebro United Vit
-
Norrstrands IF
Fr 20 okt 19.50
Plan 2
Skattkärr if Röd
-
IFK Lidingö FK Vit
Fr 20 okt 20.30
Plan 1
Gullspångs IF
-
Västra Frölunda IF Grön
Fr 20 okt 20.30
Plan 2
IFK Sollentuna Blå
-
Kalmar FF Lag 2 Röd
Lö 21 okt 11.00
Plan 1
Norrstrands IF
-
Västra Frölunda IF Grön
Lö 21 okt 11.00
Plan 2
IFK Lidingö FK Vit
-
Gullspångs IF
Lö 21 okt 11.40
Plan 1
Kalmar FF Lag 2 Röd
-
Stångebro United Vit
Lö 21 okt 11.40
Plan 2
Skattkärr if Röd
-
IFK Sollentuna Blå
Lö 21 okt 14.20
Plan 1
Kalmar FF Lag 2 Röd
-
Norrstrands IF
Lö 21 okt 14.20
Plan 2
Stångebro United Vit
-
Skattkärr if Röd
Lö 21 okt 15.00
Plan 1
Västra Frölunda IF Grön
-
IFK Lidingö FK Vit
Lö 21 okt 15.00
Plan 2
Gullspångs IF
-
IFK Sollentuna Blå
Lö 21 okt 17.40
Plan 1
Norrstrands IF
-
IFK Lidingö FK Vit
Lö 21 okt 17.40
Plan 2
IFK Sollentuna Blå
-
Västra Frölunda IF Grön
Lö 21 okt 18.20
Plan 1
Skattkärr if Röd
-
Kalmar FF Lag 2 Röd
Lö 21 okt 18.20
Plan 2
Gullspångs IF
-
Stångebro United Vit
Sö 22 okt 08.30
Plan 1
Skattkärr if Röd
-
Norrstrands IF
Sö 22 okt 08.30
Plan 2
Kalmar FF Lag 2 Röd
-
Gullspångs IF
Sö 22 okt 09.10
Plan 1
IFK Lidingö FK Vit
-
IFK Sollentuna Blå
Sö 22 okt 09.10
Plan 2
Västra Frölunda IF Grön
-
Stångebro United Vit
Sö 22 okt 11.50
Plan 1
Norrstrands IF
-
IFK Sollentuna Blå
Sö 22 okt 11.50
Plan 2
Stångebro United Vit
-
IFK Lidingö FK Vit
Sö 22 okt 12.30
Plan 1
Gullspångs IF
-
Skattkärr if Röd
Sö 22 okt 12.30
Plan 2
Västra Frölunda IF Grön
-
Kalmar FF Lag 2 Röd
Sö 22 okt 15.10
Plan 1
Skattkärr if Röd
-
Västra Frölunda IF Grön
Sö 22 okt 15.10
Plan 2
Gullspångs IF
-
Norrstrands IF
Sö 22 okt 15.50
Plan 1
IFK Lidingö FK Vit
-
Kalmar FF Lag 2 Röd
Sö 22 okt 15.50
Plan 2
IFK Sollentuna Blå
-
Stångebro United Vit
Spelschema klasser
P2012 Medel (P2012 Medel)
P2012 Svår (P2012 Svår)
Planer
Plan 1
Plan 2
Ramverkstan Cup p2012 använder
Cupmate