Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Sollentuna Floorball Cup 2023 (15 - 17 sep 2023)
Sollentuna Floorball Cup 2023 använder
Cupmate
Sollentuna Floorball Cup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Herr Junior (HJ)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Pojkar Mörkröd Svår (PMRS)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Helenelund (H.L.H)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Tegelhagen (TEG.H)
Anmälan
Våra hallar
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar Blå Lätt Lätt
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
FBC Sollentuna P14 Syd 1
- Ljusblå
FBC Sollentuna P14 Syd 2
- Ljusblå
FBC Sollentuna P-14 Nord
- Ljusblå
Järfälla Bele P13 Lag 1
- Svart
Järfälla Bele P14
- svart
Kungsängens IF P14 Lag vit
- Blå
Nynäshamns IBK P14
- Blå
Täby FC P14 Rösjön
- Blå
Väsby AIK P14
- Röd
Datum
Plan
183
Sö 17 sep 07.45
TEG.H
FBC Sollentuna P-14 Nord
-
Kungsängens IF P14 Lag vit
194
Sö 17 sep 08.30
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 2
-
Järfälla Bele P13 Lag 1
205
Sö 17 sep 09.15
TEG.H
FBC Sollentuna P-14 Nord
-
Nynäshamns IBK P14
216
Sö 17 sep 10.00
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 2
-
Kungsängens IF P14 Lag vit
227
Sö 17 sep 10.45
TEG.H
Järfälla Bele P13 Lag 1
-
Nynäshamns IBK P14
238
Sö 17 sep 11.30
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 1
-
Väsby AIK P14
249
Sö 17 sep 12.15
TEG.H
Kungsängens IF P14 Lag vit
-
Nynäshamns IBK P14
260
Sö 17 sep 13.00
TEG.H
Järfälla Bele P13 Lag 1
-
Täby FC P14 Rösjön
271
Sö 17 sep 13.45
TEG.H
FBC Sollentuna P-14 Nord
-
Järfälla Bele P14
282
Sö 17 sep 14.30
TEG.H
Väsby AIK P14
-
Täby FC P14 Rösjön
293
Sö 17 sep 15.15
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 1
-
Järfälla Bele P14
304
Sö 17 sep 16.00
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 2
-
Nynäshamns IBK P14
315
Sö 17 sep 16.45
TEG.H
Väsby AIK P14
-
Järfälla Bele P14
322
Sö 17 sep 17.30
TEG.H
FBC Sollentuna P14 Syd 1
-
Täby FC P14 Rösjön
Spelschema klasser
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel Lätt (FRML)
Flickor Röd Medel Svår (FRMS)
Herr Junior (HJ)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Pojkar Mörkröd Svår (PMRS)
Planer
Arena Satelliten (A.S AR SAT)
Edsbergshallen (ED.H EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.I HÄGG)
Helenelund (H.L.H)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H G:A ROT)
Silverdalshallen (S.H SILVER)
Sim & Sporthallen A (S.S:H SIM A)
Sim o Sporthallen B (S.S.H.B Sim B)
Töjna Hallen (T.H)
Tegelhagen (TEG.H)
Sök lag
Sollentuna Floorball Cup 2023 använder
Cupmate